Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit tegyek hogy Író legyek?

Mit tegyek hogy Író legyek?

Figyelt kérdés

Még középsuliban elkezdtem egy könyvet írni, barátaim, tanáraim elolvasták és mind azt mondták hogy folytassam, mert van hozzá tehetségem. Azután a könyvem elveszett (soha ne írj olyan számítógépen ami egy idő után beadja a kulcsot és minden rajta van és nem tudod visszamenteni..T_T) szóval több száz oldalam oda veszett, de minden megvan a fejemben.

Pár év elteltével most újra elkezdtem, és több új ötletem is van következő történetekhez...DE, miután megírtam, mit tegyek? Remélem valaki tud erre választ adni!!

Előre is köszi mindenkinek!!



2013. ápr. 24. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
én a napokban fejezem be a könyvemet. először is, megmutatom egy-két ismerősnek, hogy mi a véleményük, aztán javítok rajta, ha kell, aztán meg nekiállok intenzíven zaklatni minden kiadót az első fejezettel, hogy ez király, és adják ki a könyvemet. remélem bejön.
2013. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Küldd el kiadóknak. Ha látnak benne fantáziát, majd adnak ajánlatot.

Ha van pénzed, akkor gondolkozhatsz magánkiadásban is.


Vagy tedd fel egy honlapra...csinálj belőle e-book-ot és úgy terjeszd....


Sok út áll előtted. A kérdés, hogy vannak-e jövőbeni terveid? Pénzt akarsz-e keresni vele?

2013. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem a legegyszerűbb, ha a kiadást egy blogon keresztül oldod meg


ami viszont fontos, hogy védd le a könyvedet

2013. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

és ha levédés, akkor artisjus


őket keresd, ráadásul egy csomó minden másban is tudnak segíteni

2013. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D


Az első kommentelőnek pedig sok sikert kívánok ^^


amúgy én is ilyenekben gondolkodtam, blogon, kiadót keresni..csak nem tudom hogy hol találok kiadókat...tudom a google a barátom, de...nem tudom h amit találok az jó e vagy nem...

2013. ápr. 25. 07:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Bátraké a szerencse. Nem kerül semmibe mindenkinek szétküldeni aztán várni a válaszukra!
2013. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!