Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha a szeretet, természetesség,...

Ha a szeretet, természetesség, könnyedség, harmónia, közösség, öröm, szabadság szavakra gondolsz milyen ábra, motívum, kép, alakzat stb. ugrik be nektek ami ezt mind magába foglalja?

Figyelt kérdés
Lehet elvont, absztrakt, nonfiguratív is. Minél kreatívabb és lényegre törőbb annál jobb!Akár linkelhettek is!

2013. máj. 2. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

szeretet - egy tarka, sokszínű szív

természetesség - egy több színnel firkantott spontán hullámvonal, krikszkraksz

könnyedség - Ha azt írom, hogy egy szökellő vonal, érted, hogy hogyan értem? A háttér alul zöld, felül égszínkék, és valahol a kettő határán, de inkább a kék mezőben egy felugró, szaladó őzre emlékeztető, spontán vonal.

harmónia - Egy kör a kék szín összes árnyalatában.

közösség - Kis karikák, amelyek egy nagyobb kört alkotnak. Minden karika egy kicsit más, de alapvetően egyforma méretűek, színűek, jellegűek - ahogy az emberek is alapvető jellegüket tekintve egyformák, mégis mindannyian különbözők vagyunk.

öröm - Egy stilizált nap (lazán firkantott kör, amelyekből különböző hosszúságú "sugarak" meredeznek mindenfelé) élénksárga színben.

szabadság - Hm. Le merjem írni, hogy mire asszociáltam először? Egy életem, egy halálom, legfeljebb kimoderálnak, de nekem erről a szóról akkor is egy sarló és kalapács-szimbólum ugrott be elsőnek, vörös színben.

2013. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szeretet - egy szerelmes párra gondolok egy vízparton ülve naplementekor

természetesség - egy nagyon sűrű erdő

könnyedség - levegő, ég

harmónia - zongorabillentyűk

közösség - kézfogások, hamis nevetések

öröm - mosoly

szabadság - vonatállomás

2013. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

két szerelmes fiatal ül a parkban, egy padon, körülöttük gyerekek játszanak, emberek sétálnak el előttük, állatokkal, kutyákkal pl. a parkot sötétyöld szinü fü boritja, szép hasonló, vagy picit világosabb levelü fákkal. a napfény beszüremlik a sürü fák levelei közt. pl. ha kép, könnyedség megtestesitője lehet a pillangó, szálló madár, vagy gyermekláncfüvet fújó gyerek is.


igy ebben a képben minden benne van, amit leirtál.

2013. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!