Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fehér bőrű menyasszonyok/feles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér bőrű menyasszonyok/feleségek! Ti napoz (ta) tok/szoliz (ta) tok az esküvő előtt?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg marad(ta)tok a természetes színeteknél? :)

2013. febr. 16. 14:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
hulla fehér vagyok, és az is leszek :)
2013. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
Én sajnos kicsit kreol vagyok nyáron,de télen mindig kifehéredek,úgyhogy nekem télen lesz az esküvőm:)Nyáron meg extra erős naptejet használok,hogy ne barnuljak le.
2013. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
62%

Napoztam! Különben egybeolvadtam volna a ruha színével.

A szolit pedig nem bírja a bőröm.

2013. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
96%

Még nem tartok ott, de nem szoliznék. Ha nyáron lenne majd az esküvő, valamelyest úgyis ér a nap és kicsit barnább a bőröm (naptej mellett is), akkor az a természetes. Ha télen-tavasszal, akkor meg fehér, és akkor az a természetes.


De lehet, hogy én nem vagyok mérvadó, mert engem nem túlzottan izgat az egész. :)

2013. febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
23%
Alapjáraton hulla színem van, mindenki betegnek hisz. Ezért egész évben tartok egy egészséges (de világos, nem kreolba hajló) színt. Télen szolival, nyáron napozással. Bár nyáron azért szépen le tudok barnulni, és nem is teszek ellene semmit, szóval mondhatjuk, hogy nyáron inkább kreol vagyok (de ez miért is lenne baj, miért kéne 75 faktoros naptej és bunda, hogy ne érjen minket a nap?). Így én remélhetőleg szép barnán állok majd az oltárhoz, mert nyári esküvőm lesz. Egy szó mint száz, a természetes, beteg színemet kb. 6 éve nem láttam (azóta nem is kérdezgetik, hogy "jól vagy? olyan betegnek nézel ki...").
2013. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%

"75 faktoros naptej és bunda, hogy ne érjen minket a nap?"


Mondjuk mert a bőrrák rondább, mint a fehér bőr. :)

2013. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
50%

még nem tudom hogy lesz, de sminkben is problémát okozok a fotósoknak úgy világítok. Le kell sminkelni sötétebbre:( vagy megfelelő háttér kell. gondolhatjátok milyen a bőröm. Érdekesség, hogy nem égek meg, vagy ha igen akkor sem rózsaszínre, de a színem nem is marad meg, a szoli sem...úgyhogy lehet a ruha színével kell variálnom:(

a fogna a szoli, akkor mennék

2013. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
91%
Bár nem vagyok menyasszony még, de tuti nem szoliznék, vagy napoznék, csak azért, hogy barnább legyek. Én szeretem, hogy fehér a bőröm.
2013. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
35%
Azért azt ne mondjuk már, hogyha nyáron az ember hetente egyszer elmegy hétvégén strandra, és éri a nap akkor akár már áshatja is a sírját, mert úgyis beledöglik a bőrrákba... Persze nem arról beszélek, ha valaki sose keni magát enyhe naptejjel sem, valamint minden hétvégén rákvörösre ég, egy hétig hámlik, majd következő héten eljátssza ugyanezt. De én még pl. sosem égtem le, viszont nagyon szépen barnulok. Akkor most kezdjek el visszaszámolni? Szörnyű ez a sok hipochonder manapság.
2013. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
83%

"Azért azt ne mondjuk már, hogyha nyáron az ember hetente egyszer elmegy hétvégén strandra, és éri a nap akkor akár már áshatja is a sírját, mert úgyis beledöglik a bőrrákba... "


Mi sem erről beszélünk, hanem arról, hogy az az évi "egészséges szín", amit szolizással szerez az ember, csöppet sem egészséges. Tudom, hogy biológiailag ezt nehéz felfogni, de a bőrünk pigmentációja nem véletlen olyan, amilyen. Aki fehérbőrű, annak ritkán, vagy egyáltalán nem való az erős napfény, hiszen az állandó barnaság és a velejáró pigmentváltozás csak roncsolja a bőr koncentrációját.

Ez alatt nem azt értem, hogy járjunk napernyővel és bundában, hanem hogy a magyar 40 fokos nyárban délben kifeküdni napozni nem egészséges.

Lehet napozni, de ésszel kell művelni, odafigyelve, és védőkrémet alkalmazva. A szoli hátrányairól pedig nem fogok írni, azzal szerintem mindenki tisztában van.


Egyébként nem, nem napozok/szolizok, soha nem is fogok (árnyékban kellemesebb heverészni nyáron is). Egészségesebb, szebb is így a bőröm. Ráadásul a barna bőr divatja 20 éve idejétmúlt - nem mintha valaha is érdekelt volna a divat.


Mindenesetre csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy döntse el mindenki, mi a szebb, a természetes fehér bőr, vagy a rákos narancssrága:


[link]

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!