Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha így rajzolok (kép) érdemes...

Ha így rajzolok (kép) érdemes folytatnom a rajzolást vagy hagyjam az egészet? 14/L

Figyelt kérdés

[link]


[link]



[link]



2013. júl. 9. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdemes.
2013. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is!! Hajrá!!:)
2013. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2013. júl. 9. 19:06
 4/10 anonim válasza:
100%
Van hozzá tehetséged, bolond vagy ha nem használod ki, fejleszd és élj a génjeid adta tehetséggel!
2013. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket tudsz, akkor miért kérdezed, Kérdező?:) Ha ezek tényleg a Te műveid, akkor nagyon ügyi vagy!!:)
2013. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

#5 Furcsa, hogy azt kérdezed, hogy az én műveim-e! Egyébként az enyémek:) Azért kérdezek ilyet, mert nem nagyon szeretek rajzolni, unalmamban rajzolok csak.. és mivel a család,barátok elfogultak velem szemben, így nekik nem hihetek teljes mértékben.


Várom a többi választ!

2013. júl. 9. 19:35
 7/10 anonim válasza:

ha abba mered hagyni megkeresunk :D

ha mar most igy rajzolsz akkor 5 ev mulva mar kereshetsz is vele. hajra

2013. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes abbahagyni, és ez nem attól függ, hogy jól rajzolsz-e, vagy sem. Ha szereted csinálni csináld, akár csak hobbiból :)
2013. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs,hogy ezt mondom,de neked nem hozta fel a kérdés feltevése előtt,hogy már volt hasonló kérdés?

Amúgy meg azt kell eldöntened,hogy felvételire akarsz menni belőle vagy nem. Ha nem ,akkor úgy is csinálod,ha van kedved hozzá,de ha felvételizni is akarsz,akkor az már keményebb dió.

2013. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hú hát én nem akarlak lehúzni,de...14 évesen ezek jó rajzok,viszont semmi különleges nincs bennük.Ezrével rajzolnak így hozzád hasonló korú fiatalok.Egy művészeti suliban ezekkel labdába sem rúgnál.Azt a perspektívában vonalzóval szerkesztett szobát pedig bárki megtudja úgy csinálni.Ahhoz,hogy tényleges véleményt kapj,ne pedig csak udvariaskodót,ahhoz bizony villantanod kell.Szerintem ügyes,és tehetséges lány vagy,de nagyon sokat kell még gyakorolnod,és fejlődnöd.De hogy hol is tartasz valójában,arra itt egy villantási lehetőség.Azt gondolják a legtöbben,hogy könnyű kezet rajzolni.Rajzolj egyet és tedd fel. :)
2013. júl. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!