Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeintetek érdemes folytatnom...

Szeintetek érdemes folytatnom ezt az írást?

Figyelt kérdés
[link] alulról kell kezdeni,és a blogon nyugodtan írjatok kommenteket.Csak 13 vagyok szoval ne számítsatok sokra

2013. júl. 6. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Aranyos, 13 évesen én is írogattam ilyeneket, de sosem fejeztem be. A szóismétlés sok, meg nálam a szöveg közepében van valami hiba. Folytasd csak, magadnak is jó szórakozás és sokat tanulhatsz belőle.
2013. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Ez tőled függ, a te szeretnéd, akkor nincs rá ok, hogy megállj. Viszont a gépelésre figyelhetnél. Mondatvégi írásjel után szóköz van, vessző előtt nincs...


Valamint "7-en utazunk ma..." heten, és nem "7-en".


Ezeket jobb lenne megtanulni az előtt, mielőtt nyilvánosságra hozod a munkáidat.

2013. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz, legalábbis jobb a sok szemétnél, ami itt szokott lenni. Persze hogy folytasd... Én mindig azt mondom, ha szereted csinálni, írd.
2013. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. júl. 6. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez aranyos! Kicsit olyannak tűnik, mint a Harry Potter kifinomított változata, szóval írd meg! :D
2013. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!