Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret még? Érdemes folytatnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még? Érdemes folytatnom vele? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Niki vagyok 15 éves egy éve járok már egy fiúval ,nagyon szeretem,és ő is engem . Valahogy mégis furcsa,amikor a barátaival van ,nem is köszön nekem. A barátnőim szerint egy tuskó.Nem tudom erre a magyarázatot ,hogy miért ilyen ,kérdeztem,de kitért a válasz alól ,úgy éreztem mintha szégyellne.Amikor kettesben vagyunk ,tiszta romantikus őszinte ,meg minden... Egyik nap a barátnőm odajön hozzám, hogy a pasim facebookon sziveket irogat más lányoknak. Ezek a lányok az osztálytársai a pasimnak.Persze ő tagadja ezt.De a barátnőm aki ezt mondta nekem(és akiben 10000%-ékig megbízok)Állítja ,hogy a fiúm osztálytársai igazat mondanak(mivel jóba van azokkal a lányokkal). Valami lehet benne ,mert azoknak a lányoknak a profilképük alá szíveket ,meg olyanokat ír ,hogy szép vagy ,johh volt tegnap stb.. Mellesleg nem tudom ,hogy kinek higgyek..Eddig nagyon megbíztam a barátomban.Nem tudom ,hogy mit csináljak . Segítseteek!PLS!

#szerelem #párkapcsolat #Folytassam még vele?
2013. jún. 30. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Mindjárt hányok ettől a generációtól...
2013. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia Niki, szerintem dobd a csávót a p*csába.
2013. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszii,utolsó kommentelő,minden barátnőm ezt mondja,de valahogy nem megy ,ők kértek meg ,hogy írjak ide ,hogy idegenek véleményét is meghallgassam ,ezzel a témával kapcsolatban .. Igazad lehet...Köszi!
2013. jún. 30. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:

nagyon gáz amit csinál, meg ahogy veled viselkedik.

én kérdőrevonnám.

aztán ha semmi változás,meg kitér a válasz elől repülne a fenébe.

keress inkább vmi értelmesebb srácot, jobban járnál.

2013. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ha rám hallgatsz vége.! csak játszik veled.:ss

puszi.:*

16/L

2013. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudjátok,én dobtam a fiút,de ,van egy bartánőm aki hasonló dologba keveredett,és nem akarja semmi esetre sem kidobni az ő barátját.Túlságosan is szereti és nem érdekli,hogy ki mit mond ....A baj csak az ,hogy nem hallgat senkire...Szerencsére én már dobtam a barátomat,bár nehezen,de sikerült...Ő nem tudja dobni ,nem megy neki... Nem tudjuk a barátnőimmel,hogy hogyan tudnánk észheztéríteni. Mert a tényeket elfedi a rózsaszín köd...
2013. júl. 7. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!