Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vannak itt fiatal, amatőr...

Vannak itt fiatal, amatőr írók? Mi az, amiről legszívesebben írtok?

Figyelt kérdés

fiatal, hamvas, amatőr írók (vagy írással próbálkozó) és irodalomszerető embereket keresek. olyanokat, mint én.


sok mindenre kíváncsi vagyok, ezért nem haragudnék meg, ha lennének olyan bátrak, akik privát üzenetet írnának nekem, ráadásul mindezt úgy, hogy nyitottak mindenre. főleg kérdésekre és filozofálgatásra. vagy mittomén.



a kérdésem továbbá az lenne, hogy mint amatőr, kezdő firkáló, mi az amiről szívesen írsz? vagy általában miket (novella, regény, kisregény, stb.) írsz?


köszönöm a válaszokat.

és előre köszönöm azoknak is, akik érdeklődve írnak üzenetet is.

17F



2013. aug. 31. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az akit te keresel az nincs a Gyíkon.
2013. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megmondom őszintén, hogy nem igazán értem mire akarsz ezzel utalni... írtak üzenetet.
2013. aug. 31. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szeretek irogatni 18/L, első könyvem kb 15 évesen kezdtem el írni, de azóta nem volt kedvem befejezni ( igazat megvallva azóta nem érdekel az a téma) most egy újat kezdtem.
2013. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is írok,most kezdtem egy kisregényt:)
2014. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én novellákat szoktam, meg majd szeretnék írni egy regényt is, ha már elég ügyes leszek hozzá:D 17/L
2014. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!