Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hova rakhatnám fel a rajzaim?

Hova rakhatnám fel a rajzaim?

Figyelt kérdés

Van facebook oldalam,de nagyon kevesen(csak ismerősök, 36-an) nézik az oldalam.Pedig annyira nem rajzolok rosszul, és arra is gondoltam,hogy csinálok youtube-ra csatornát,csak nincs rendes kamerám,meg még nem videóztam.(nincs tapasztalatom,és nincs mivel). Ötleteket várnék,köszi.

Egy-két rajzom:

[link]

[link]

[link]



2013. okt. 11. 19:16
 1/10 anonim válasza:
deviantart.com
2013. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ebay.com, add el, dollárért, kis körítés, keret, és mehet....

art from dealers, drawings:)

2013. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de miért akarod meg mutatni mindenkinek? énis szoktam rajzolni sokak szerint elég jól mégsem terjesztem.
2013. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
most miért ne, én is töltök fel képeket devianartra, azért alkotok, hogy mások megnézzék :)
2013. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. okt. 11. 20:06
 6/10 anonim ***** válasza:
hát bevallom elég kezdetleges de jó úton haladsz. sok szerencsét kívánok. xD
2013. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Deviantart a legjobb oldal erre a célra. Oda még hozzád hasonló kezdők is kirakhatnak képeket. Eladni is lehet ott, de ilyeneket nem nagyon fogsz...
2013. okt. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A deviantart jó, csak ott is elég nehéz látogatottságot szerezni ... vagy én csinálok valamit rosszul :D

vagy kockart.hu, ott kisebb a közösség, de azért mégis vannak :)

2013. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!mostanában egyre többet fogok rajzolni,majd fél év múlva megnézem mennyit fejlődtem:D
2013. okt. 12. 11:02
 10/10 anonim ***** válasza:
figyej a facebook egy jó ötlet, tedd izgalmasabbá rajzaidat Pl. én vámpírokat,vérfarkasokat,képregényszerűségeket kreállnék vagy akár meztelen vámpír csajokat. halott embereket vicces rajzokat sztem így többen lájkolnák az oldalt Meglenne a tehetséged csak túl földhözragadt vagy. xD
2013. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!