Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szomorú szerelmes vers, vélemény?

Szomorú szerelmes vers, vélemény?

Figyelt kérdés

Írtam egy ilyet, mert alakult ami alakult, és nem történt ami nem történt. Nem önsajnáltatni akarom magamat, csak nincsen kinek megmutatnom...

A Kezdőbetűk okkal azok amik, csak úgy mint a rímképletek is. Nem tökéletes, csak eléggé magam alatt voltam, és így sikerült valamennyire kiadnom magamból egy délutánnal egybe kötött estén át azt amit...

[link]

Véleményt szívesen fogadnék, és köszönöm előre is neked hogy ha elolvastad. És utólag is kellemes ünnepeket!



2013. dec. 29. 21:33
 1/8 anonim válasza:

próbálkozásnak nem rossz :)

meg legalább kiadtad ami benned van :)

2013. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
jo
2013. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nem mondod :D válasza:
Nagyon szép...és sajnálom, hogy nem kellesz (N.A.E.-nek...)
2013. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem tetszett. Mutasd meg a lánynak.
2013. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nem rossz! én is szoktam verseket írni
2013. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó. :-)
2013. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket, megmutatnám neki ha ennyin múlna a dolog.., de ...ebből nem sülne ki semmi jó se, pláne hogy még a verseket sem szereti :'D.
2013. dec. 29. 22:10
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nem rossz, de azert ne mutasd meg neki csak kesobb...
2013. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!