Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 21 évesen már lekéstem a...

21 évesen már lekéstem a zenei karrierről?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Gondold át, te tudnál erre a kérdésre válaszolni? Kötve hiszem.

Rengeteg infó kellene. Milyen műfajban, milyen előképzettséged van, mi a kitűzött cél stb.

Befutott operaénekes nem sok 21 éves van. Kiöregeddett popsztár meg szép számmal.

Egyáltalán zenész vagy énekes vagy? Esetleg szövegíró, zeneszerző, karmester stb.?

2014. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha ötéves korodtól minden nap min.3 órát gyakoroltál eddig - akkor nem, egyáltalán nem.
2014. febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen előképzettségem. Kiskoromban furulyáztam:D De van ritmusérzékem és szerintem a hangom se rossz. Sok zenét hallgatok. Engem a zeneszerzés és dobolás érdekelne. Estleg zongora, de arról tudom, hogy ha nem gyerekkorban kezdem, esélytelen.
2014. febr. 20. 10:06
 4/16 anonim válasza:
Cseh Tamásnak sikerült.
2014. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
dobolni talán még nem késő... keress tanárt, a közeledbe eső zeneiskolában érdeklődj ( a zeneszerzés komplikáltabb: összhangzattant, szolfézst, hangszert kell hozzá tanulni)
2014. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Ha semmi fele elokepzettseged nincs a furulyan kivul es azt is csak kiskorodban csinaltad nem hiszem, hogy a zenei karierre van eselyed hobbi szinten viszont barmire van eselyed mert ahhoz, hogy hobbi szinten csinalj barmit ahhoz sose keso!!!
2014. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Ha kitartóan csinálod és nem csak 1-2 hetes vagy hónapos hóbort, akkor nem késtél le semmiről. Ha siránkozol, mert azt gondolod lekéstél, akkor nem is érdemes belevágnod. De ha akarod, akkor sikerülhet!
2014. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Ha virtuóz szeretnél lenni, akik 5 éves kortól gyakorolnak, arról tudnál, vannak jelei.

A kiemelkedő tehetségeket észreveszik -

tehát valószínűleg nem késtél el vele.

Ha nem vagy kiemelkedő tehetség, akkor hiába gyakorolsz 5 éves kortól, legfeljebb átlagos komolyzenész leszel.


A könnyűzenében pedig nem az számít, hogy mennyit gyakoroltál, inkább az adottságok, fantázia, más módon rátermettség.

Minden hangszeres tudás nélkül is lehetsz sztár,

nem beszélve a DJ-zésről, mert már az is "zenei" karriernek számít, és csak nyomulni kell.


Ismerni kellene a stílust amerre tartasz.


A jó zenészeket nem tanítják, hanem úgy születnek, de a zeneiparban mindenki elfér, aki megtalálja a neki megfelelő helyet.

2014. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Nem olvastam el a 3.-at, elnézést.

Kezdj el dobolni, zongorázni, egyből kiderül. 3 év múlva már 3 éve játszol, ha van benned zene, akkor ez elég.

2014. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem késted le, igaz van aki már 20 évesen abahagya de van aki csak 25 évesen kezdi
2014. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!