Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 21 évesen már lekéstem a...

21 évesen már lekéstem a zenei karrierről?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 21:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én 9 éve gitározok de még nem mentem eggyüttesbe, ha fogok is rock-ba és az se biztos, meg még fiatal vagyok én...
2014. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Könnyűzenében gondolkodom, komolyban semmiképp. Egyetemista vagyok, úgyhogy éjt nappallá téve gyakorolni nincs időm, de heti szinten eljárni dobórára lenne, ha az elég :DD Bár lehet jó lesz hobbinak is...
2014. febr. 24. 17:44
 13/16 anonim válasza:
Miért késtél volna le róla? Csak annyi hogy egyetem mellett mondjuk hat évnél hamarabb nehéz lesz elérni a zenekari szintet ha dobolni akarsz vagy gitározni. Ha énekelni, szintetizátorozni vagy basszerozni az jóval kevesebb de akkor is rengeteg gyakorlás vár rád az alapoktól. Az a lényeg hogy hajlandó legyél minél többet gyakorolni és nem feladni. A minőségi dalszerzéshez pedig a zeneelméleti tudáson kívül óriási a tehetség-faktor szerepe de próbálkozni mindenképpen lehet, később majd kiderül mennyire vevők a zenédre. Ennyi. Én is soká kezdtem el érdeklődni a zenélés iránt de ez önmagában nem probléma. 20 éves vagyok, fél éve kezdtem el basszusgitározni és már nyolc számot el tudok játszani ami jó de ugyanakkor sokkal-sokkal nehezebb számok várnak rám a későbbiekben mint az eddigiek és a legkönnyebb olyan hangszer ami egy rockzenekarban kell. Illetve én is foglalkozok dalszerzéssel ami szintén nagy meló de mivel szeretnék egy jó rockbandát ezért mindkettővel foglalkozok amennyit tudok.
2014. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

saját kedvedre kezdj bele abba amit szeretnél.ne azzal törődj most mennyi idős vagy,hanem azzal,hogy örömet okozni sosem késő.

ha kiemelkedő adottságod lenne valamihez,azt egy oktató azonnal észre fogja venni.

ha nincs? de szeretnél zenélni? vágj bele-és élvezd!

2014. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok-sok hozzászólást, aranyosak vagytok:)
2014. febr. 27. 19:10
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha pld. Dobolsz akkor egy műfajban/stílusban gyakorolj!Minél nagyobb szintre kell fejlődnöd és olyan szintű zenekarhoz kell csatlakoznod.Producer,fellépések,média!!! De arra figyelj hogy tényleg egy bizonyos szintre juss.Kérj ki szakmai véleményt, és fogadd el ha nem jött össze.Próbálkozz a pop-rock zenében.De adj időt magadnak, ne add fel,mert nem mindenkinél mutatkozik meg az igazi tehetség,de elsajátíthatsz bizonyos szintet, szorgalommal.Csak terajtad áll hogy az elég lesz e.
2014. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!