Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lekéstem az asztaliteniszről?

Lekéstem az asztaliteniszről?

Figyelt kérdés

Hali!

Regebben ping-pongoztam még az általános sulimban (egész jól ment, alapok nagyon jól megvannak) aztán abbahagytam, de most újra elkezdtem gyakorolni napi 4-5 órákat...van esélyem még bekerülni valamelyik sportklubhoz és magasabb szinten versenyezni 18 évesen (Megyei-, Országos Bajnokságokra gondolok) ?!



2014. jan. 26. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Országos bajnokságra kb. majd veteránként, de amúgy természetesen brutálisan sokat fejlődhetsz, ha időt szánsz rá, jó az edződ, és minél inkább elfelejted azt, ami az általános sulidban még ment. Remélem, azok az "alapok" már a múlté, és sokkal jobb alapokat kapsz az edződtől! Pesti vagy?
2014. jan. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Vidéki vagyok...apummal szoktam játszani itthon (ő elég jól játszik) aztán tényleg sokat fejlődök, de akkor már nincs esélyem bekerülni valami komolyabb csapatba ill. komolyabb szinten sem tudom már majd űzni?!

2014. jan. 27. 16:21
 3/6 Lipton. ***** válasza:

Figyelj én is 18 vagyok, 2 éve kezdtem suliban haverokkal játszottunk, nekem megtetszett ez a sport és sztem nem is vagyok benne rossz és nemrég elmentem egy egyesülethez és azt mondta a pali, hogy annyira nem vagyok rossz lehetek 2 hónap próbaidőn és ha fejlődök akkor maradhatok tovább.

Szval ha van hozzá tehetséged akkor mért ne lenne esélyed versenyezni is :D

Azt ajánlom, hogy látogass meg egy egyesületet és ha látják, hogy van benned fantázia akkor sztem maradhatsz

2014. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elég késő... Én 12 éves koromba kezdtem ráadásul lánymezőnybe, és sokat kell még hoznom a mezőnyön. Majd veterán versenyeken ha addig rendesen edzel.
2014. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már nem zavar, hogy hónapokkal a kérdés után válaszolsz, ügyelj arra, hogy írni tudjál, hisz újat nem mondasz, de fitogtatod a tudatlanságodat.
2014. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30 évesen kezdtem és a megye 1-ben játszom!Sosem késő elkezdeni!Ja és szoktam meccset is nyerni!Ha tehetséges vagy csak felfelé vezet az út!
2014. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!