Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy lehet valaki ismert vagy...

Hogy lehet valaki ismert vagy elismert költő, történet író?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek verseket írni, sok pozitív vissza jelzést kaptam, persze eleinte még nem de hát az épülő kritikákból lettem jobb mint voltam... Szeretek még nagyon történeteket írni, egyszer nagyon hosszút írtam, egy jó könyvnek megfelelt, de elhagytam. Végül is visszatérve a kérdéshez... ezt hogy lehet megcsinálni?

2014. ápr. 27. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tehetség kell hozzá. Szorgalom sem árt.
2014. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mutatsz verseket, vagy titkosak?
2014. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tehetség, kapcsolatok...
2014. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk úgy, hogy a történetírót egybe írja. Visszajelzés. Épülő kritika.. SIKÍTOK! Huh. Nem mindegy kiktől jönnek azok az elismerések. Tényleg mutathatnál párat.
2014. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg helyesírási hibát vétesz. Ha jó akarsz lenni, akkor tehetségesnek kell lenned, jól ismerned kell a magyar nyelvet. Nagyon sok klasszikus művet, köztük verseket is olvass.

Ismert, vagy elismert szeretnél lenni inkább? Napjainkban sok celebművész (egyéni szóalkotás) van. Írnak, énekelnek, zenélnek, de ezekben gyengék, viszont mindenhol ott vannak, ahol kamera és mikrofon található. De legalább egy gyomorbeteg újságíró fényképezőgéppel.

S szép számmal akad remekműveket alkotók, akikről alig lehet hallani. Ám azok, akik ismerik őket, azok el is ismerik tudásukat.

2014. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Úgy, hogy nem a saját kis életedről irkálsz, hanem pl. másokat érintő problémákról.
2014. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek a helyesírási hibákért, csak fáradt voltam és nem figyeltem. Köszönöm az eddigi válaszokat. A helyesírási hibám kevés szokott lenni, fogalmam sincs most mért így írtam a dolgokat. Mindegy, mindenki ember és véthet hibákat.

Persze mutattok egy "költeményt" úgy mond, nem tudom minek nevezzem. :)


Mikor rád nézzek, elönt valami érzés...

Egy szűnni nem akaró érzés... érzem hogy folyik bennem a vér.

Mikor rám nézel, elönt valami érzés...

Egy olyan állapot jön létre, ahol csak te és én...

Csak te és én, élünk valahol, vagy itt vagyunk ahol most, de csak ketten.

Mikor szemedbe nézzek, elönt valami érzés...

Csak téged látlak, mert csak téged akarlak...

Mikor hallom a hangod, elönt valami érzés...

Egy olyan mikor nem hallok mást csak azt a hangot, mi el jut a fülemig.

Selymes arany hang, ez a hang is gyönyörű, mint a szád mi el hagyja.

Mikor hozzám szólsz, elönt valami érzés...

Ilyenkor zavaromban megszűnök létezni.

Mikor foglalkozol velem, elönt valami érzés...

Olyankor azt akarom hogy foglalkozz velem többször, légy velem többször, szólj hozzám többször, nézz rám többször, és bárcsak szeretnél úgy mint én...

Mikor üzenetet kapok tőled, elönt valami érzés...

Boldogan olvasom, boldogan követi szemem a betűket ami kezeddel íródott... gyönyörű kezeddel...

Mikor rád gondolok, elönt valami érzés...

Szállnák ezzel az érzéssel mint a boldogság kék madara, bele gyönyörű karjaid közzé hogy ott óvj minden bajtól...

Mikor átölelsz, elönt valami érzés...

Azt érzem nem kap el semmi rossz, minden háborútól megvéd... legyen tél, zord hideg, fagy... melegít... melegít mint a kandalló...

Mikor azt mondod szeretlek, elönt valami érzés...

Komolyan gondolod, vagy hecc, vagy baráti... gondolkozom, reménykedem bár szerelemből volna ez a szeretlek szó...

Nekem nem csak egy szó, ha nem jövő, büszkeség, bátorság, boldogság, ünneplés, gazdagság, pompa...

Szeretlek, szeretlek, szeretlek... bár te is... te is... szeretnél úgy... ahogy én téged, örökké való szerelmem...

2014. ápr. 28. 16:08
 8/14 A kérdező kommentje:
De hát az "írási" szót jól írtam le, és még is pontossal írja... Nem tudom miért.
2014. ápr. 28. 16:09
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

:D :D


Ez a firkálmány mennyiben felel meg bármilyen stílusirányzatnak vagy műnemnek? Vagy konkrétan bárminek?


Irodalmi értéke 0, inkább hasonlítanám egy kisfiú/kislány szexuálisan kiéhezett, éretlen, gyermeteg "vágyódásainak", ugyanis tökéletesen mentes mindenféle mélyebb, mögöttesebb tartalomtól.

2014. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Értem. Te vagy az aki írta hogy sikít? ... :)

Ezzel egyébként csak a szarozást nyújtottad ki... de várok még további válaszokat. Te tudnál esetleg mutatni valamit? :)

2014. ápr. 28. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!