Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy lehet valaki ismert vagy...

Hogy lehet valaki ismert vagy elismert költő, történet író?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek verseket írni, sok pozitív vissza jelzést kaptam, persze eleinte még nem de hát az épülő kritikákból lettem jobb mint voltam... Szeretek még nagyon történeteket írni, egyszer nagyon hosszút írtam, egy jó könyvnek megfelelt, de elhagytam. Végül is visszatérve a kérdéshez... ezt hogy lehet megcsinálni?

2014. ápr. 27. 19:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

Egy jó verset el lehet mondani úgy, mintha az egy kötetlen beszélgetés része lenne. Természetesen, minden póz nélkül.

Próbálkozz meg vele, kérlek. Nem fog sikerülni.

Stílustalan, bántóan kopogó, oda nem illő szavak bőven akadnak benne.

A szabad versnek is megvan a maga logikája, felépítése, zenéje. Ennek nincs.

2014. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hm... köszönöm a választ! Javítok mindenképpen.
2014. ápr. 28. 16:47
 13/14 anonim válasza:
61%

Hát ez tényleg elég.. khm vers.


Ugye nem a barátaidtól,családtagjaidtól kaptál véleményt?


Mi ez a sok "..."? Minek ennyi pont bele?


És mi ez a sok "elönt valami érzés"?

2014. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez olyan szinten tele van helyesírási hibával, hogy kegyetlenül felidegesít. És amúgy is béna. Egyetlen egyet tanulj meg kérlek az életben: ÖNKRITIKA!!!
2014. ápr. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!