Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tetszik ez a négy képem?

Hogy tetszik ez a négy képem?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Kérhetek róluk véleményt?



2014. máj. 5. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Amikor megnéztem őket, azt hittem egy 11 éves próbálkozásai. Őt nem keserítettem volna, de mivel ezeket egy felnőtt ember rajzolta...na szóval azt hittem gyerekrajzok.
2014. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó képre határozottan emlékszem, hogy kérdezte már valaki. Lehet, hogy te korábban. Akkor MS Paint rajznak volt nevezve. Na most, a Paint nem rajzprogram. Annak látszik, annak is próbálja magát eladni, elég sokat is fejlődött a Win XP-s verziója óta, ha valaki nagyon tud, jó dolgokat össze lehet vele hozni, de attól még nem rajzprogram. Ez meg is látszik ezek minőségén is.
2014. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gábor, én azt javaslom, hogy hanyagold a mangafejeket. Ha portrét szeretnél rajzolni, akkor az legyen valamilyen szinten valódi, aztán a végén még lehet trükközni a színekkel, a rétegekkel. Örülnék, ha kézzel is rajzolnál; mert ahhoz, hogy valaki jó festő legyen – még akkor is, ha digitális felületen dolgozik – elkerülhetetlen, hogy fogalma legyen az anatómiáról.


Én látom, hogy vannak jó ötleteid, sőt, a harmadik rajzban már el is indult valami többre törekvés ebben a monokróm világban. A kompozíció sem rossz, vezeti a szemet, bár talán a teteje egy kicsit túl is van hangsúlyozva azokkal a repkedő csodákkal.

A csontinak több mondandója is lenne, ezért szerencsés lenne jobban kifejteni. Tudom, ez egy ilyen korszak, de legalább hadd lássunk különböző árnyalatokat, és azok által kiadott formákat is.


Az utolsót valóban láthattuk már, kissé elcsépelt téma ez a fajta metamorfózis.


Azt tanácsolnám, hogy kezdj el ismerkedni az Artweaver nevezetű programmal. Igen kis helyet foglal a gépen, de egészen sok funkciója akad, amit egy ember könnyedén magáévá is tesz használat során. Próbálgasd az ecseteket, hogy találj egy valamivel kidolgozottabb stílust, amit majd mások is megbecsülnek.


Gyakorolhatsz rajta úgy, hogy egy már meglevő képet behívva új réteget hozol létre, és az alt billentyűvel az alsó rétegből szedve a színt fokozatosan átfested az új rétegre a képet. Az ecsetek viselkedése így hamar emészthető.

2014. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hányadik kérdést teszed ki? Volt már a sikoly, a szem, a szörny...meg a mittudomén mi, külön-külön. Azt mondtad papírra nem akarsz rajzolni, mert nem tudnád megosztani másokkal. Ahhoz viszont eszméletlen tehetség kell, hogy paintben igazán jó rajzokat lehessen összehozni. Látszik, hogy jól tudsz rajzolni, de ezek a munkák nem sokat érnek. Ha mindenképpen elektronikusan akarod folytatni, akkor rajzolj telefonon, vagy rajzpadon. Hogyan is fogalmazzam meg...az egér egy "áttétel" a kezed és a vonal között. (na hát nem sikerült valami jól) Ha ez nincs, kevesebbet fogsz kínlódni, és jobbak lesznek a rajzaid :)
2014. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*nem sikerült valami jó megfogalmazni
2014. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!