Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha festek egy 1m x 60cm -es...

Ha festek egy 1m x 60cm -es portrét akrill festékkel, és még kezdő "festő" vagyok, de a portré jó, az a festmény mennyit érne?

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

A festészetben különösen igaz,hogy annyit ér,amennyit adnak érte.

Lehet hogy kezdő festő vagy,de mondjuk te vagy Brad Pitt,akkor azért sokkal többet ér,mint ,ha te Kis Pista lennél a munkásszállóról.


Azt hiszem kb 80eFt reális volna,de nem biztos,hogy adnának érte annyit..

2014. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


A portre jo (es mi ezt el is hisszuk bemondasra). Akkor mar csak piacot kell talalnod, az majd meghatarozza az arat. 80 rugot -ne legyen igazam- nem fogsz kapni erte, vsz ajandektargy lesz a barataid szamara.


J0 kreativkodast!


Udv R.

2014. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha elkészültél vele, és van kedved tedd fel ide! Úgy mindjárt okosabbak leszünk.
2014. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, már ezek is segítenek, a festéssel már készen vagyok, az első válaszolónak már el is küldtem privátba. A link: [link]


16/L

2014. júl. 15. 15:08
 5/7 nyisziati ***** válasza:
Szerintem nem rossz, de a nő arca kicsit naívnak tűnik, a férfi pedig túl markáns, nem az alkalomhoz illő az arckifejezése. Profilból egy kicsit cinikusnak tűnik nekem.
2014. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 megadex válasza:
Ez azért van , mert a nő (még) el van alélva a rózsaszín ködtől :xDD
2014. júl. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Aki a képen van, adhat érte pénzt (talán 10-20e Ft-ot is). Rajtuk kívül más nem nagyon, nem olyan jellegű kép ez. Egyébként ügyes vagy.
2014. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!