Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mik a híressé válás első lépései?

Mik a híressé válás első lépései?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és már kis gyerek korom óta szeretem ha figyelnek rám stb...

Az anyukámtól és a nagymamámtól örököltem némi színészi képességet és elég jól is megy ez a dolog,van hozzá alkatom (Vékony vagyok) jó a kisugárzásom és nem tehetek róla de állandóan szórakozatom a körülöttem lévő embereket.

Az ének hangommal van egy kis probléma.Valaki azt mondja h jó valaki azt h nem...

Rengeteget éneklek és szeretem is a zenét nagyon.

Tudom hogy még fiatal vagyok de ha valakinek vannak álmai akkor azokat el tudja érni ha nagyon akarja,és küzd érte.

Én nem ilyen nagy sztár akarok lenni,csak azzal foglalkozni majd amit nagyon szeretek,és egy kicsi hírnevet vagy ismertséget is be gyüjteni.

Köszönöm előre is és csak normális válaszokat szeretnék:) !!



2014. aug. 15. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

"van hozzá alkatom (Vékony vagyok)"


Nem kell a színészkedéshez jó alkat kislány. Egy jó színész a szerephez illeszti az alkatát, és a legjobb színészek esetében meg az előadást/filmet módosítják, hogy minden kompatibilis legyen.


Egyébként szép álmokat melengetsz de még mindig nem fejtetted ki, hogy miben akarsz kitűnni. Énekes akarsz lenni? Színész, netán divatdiktátor, vagy mi? Vagy tök mind1, csak legyen ismerős a neved a közönség számára?

2014. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem ilyen nagy sztár akarok lenni,csak azzal foglalkozni majd amit nagyon szeretek,és egy kicsi hírnevet vagy ismertséget is be gyüjteni.


Mik a híressé válás első lépései?



a kettő nem ugyanaz.


AZ első, sokat olvasol, gyakorlod a mimikát tükör előtt, hangszín változtatás artikuláció, vers és novella tanulás, memória fejlesztés. Majd jelentkezel szini akadémiára vagy ilyesmi helyre, sokat tanulsz és rendes színész leszel


a második pedig hogy elmész valóvilágba vagy egyébb helyre, ott összefekszel valami "fontos" emberrel, aki tolja szépen a popódat médiában... ez a színháznál is meg van, úgy hivják hogy díványos szereposztás.

2014. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan: YOUTUBE!!!!

Csinálj egy csatornát, bármiről ami téged érdekel vagy csak vlogolj.

A felhozatal valami iszonyú hitvány, ha tényleg van kisugárzásod és szórakoztató vagy, akkor nézni fognak az emberek.

Persze ha így állsz hozzá, hogy csak ismert akarsz lenni, akkor egy nullát fog érni a csatornád, mert mesterkélt lesz.

2014. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat így sorba olvasva télleg igazatok van :)
2014. aug. 15. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem javaslom a színi akadémiát! ha tényleg jó vagy és próbálkozol akkor előbb utóbb ki fogsz tűnni! a színi iskolák kiölik az egyéniségedet, tucatot csinálnak belőled! a ma ismert világsztárok közül, akik színészek szerinted hogy végzett ilyen iskolát? így van.. az a válasz!;)
2014. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*hány
2014. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!