Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egyetlen könyv igényes kinyomt...

Egyetlen könyv igényes kinyomtatása mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az egyik barátunk írt egy regényt nekünk anno, vagyis, mint közönségnek. Elég sokat tett már értünk, és úgy gondoltuk, hogy kinyomtatnánk egyetlen egy példányt, neki. Csak akkor már legyen igényes is!

A borítóval, vagyis annak megrajzolásával nincs probléma, van megfelelő ismerősöm rá, akik szívességből megteszik.

No, a tárgyra visszatérve. Mennyibe kerülhet, egy kb 200 oldalas regény igényes könyv formába hozása. Hol lehet ilyet csinálni? Bármilyen ehhez kapcsolódó segítséget szívesen elfogadok!

18F



2014. aug. 24. 05:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán nyomtatóval kinyomod, aztán elviszed egy könyvkötőhöz.aki beköti. Egy szakdolgozatot általában 4-5 ezer forintért kötnek be.
2014. aug. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

De nem éppen egyszerű kinyomtatott lapok összefűzésére gondoltam, hanem normális könyv kinyomtatására, ahogy az egy pl regény esetén is lenni szokott. Normális borító, normális formálás... stb.

Mint egy átlagos A5szerű regény, amit kezébe vesz az ember.

2014. aug. 24. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz. Nyomtatóval is tudsz kétoldalas formátumot nyomtatni. Egy A/4-es lapra két oldalt raksz, utána kettévágod, és meg van az A/5-ös könyv. Ha nem nagyon sürgős a dolog és pesti vagy, írj privit, tudok segíteni.
2014. aug. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Én nem vagyok ebben járatos, de ha felkeresel telefonon v személyesen (esetleg mind2) egy kiadót, ott többet tudnak neked mondani. Megmondod, hogy csak egyet kérsz.

Jó kiadól:

Ulpius

Könyvmolyképző

2014. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel annyi a probléma, hogy ha az író magának akarja kinyomasztatni akkor i egy példányt sokkal drágábban nyomtatnak mint egy átlagos könyvet, szóval, ha kétszáz oldalas akkor legalább 10-20k szóval nem olcsó és kell az író hozzájárulása úgyh nem igazán lesz meglepetés
2014. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!