Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Érdemes lenne elkezdenem újra...

Érdemes lenne elkezdenem újra rajzolnom? Egyáltalán van bennem akár egy minimális tehetség?

Figyelt kérdés

Régebben rengeteget rajzoltam, a tanáraim, diáktársaim el voltak ájulva, de sosem voltam elégedett. Most, hogy gimit kezdtem, alig van időm, és sok időt is hagytam ki. Érdemes lenne újra elkezdenem rajzolni? Van bennem egyáltalán egy kis csipetnyi tehetség, vagy valami?


Ez egy kicsit régebbi rajz, egy HB-s rotringgal: [link]


Régebbi, egy HB-s ceruzával: [link]


Karou, a Füst és csont leánya c. könyv alapján - Hb-s ceruza, + kék ceruza + kék zsírkréta: [link]


Róka, HB-s ceruza: [link]


Ezek újabbak:


[link]


[link]


[link]


Szerintetek?


2015. febr. 17. 12:58
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Szerintem érdemes lenne :D

Látom lóbolond vagy :)

2015. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon. :)
2015. febr. 17. 13:02
 3/22 anonim ***** válasza:
Van tehetséged és fejleszd a képességedet .
2015. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindekettőtöknek...


De itt megjegyezném, hogy nem csak azt akarom hallani, hogy milyen rohadt jók, stb. Hanem értelmes, normális hangvételű kritikákat is fogadok, sőt, ezeket nagyon szeretném, ha jönnének...

2015. febr. 17. 13:28
 5/22 anonim válasza:
Tényleg jók de azért még nagyon sokat tudnál fejlődni. De a tehetséged megvan hozzá úgyhogy nem lesz nehéz dolgod. Ha én így rajzolnék tuti hogy sokat foglalkoznék a tudásom fejlesztésével, mert nem sok bernek van ilyen tehetsége. Szerintem fejleszd magad és lehet egy nap megtérül, sok lehetőség áll egy ügyes rajzoló előtt, pl: grafikus, tetováló, meg még sok minden. Ha fantáziád is van az a legjobb. A sárkány egyébként nagyon tuti.
2015. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy fejlődni kell. Köszönöm! :)


(Amúgy mindenkinek a sárkány a kedvenc. :D)

2015. febr. 17. 13:42
 7/22 anonim válasza:

Utolsó vagyok!

Vannak ilyen rajzolós fórumok, ott biztos tidnak tanácsot adni, hogy mot kezdj a tehetségeddel. Mert az látszik hogy van

2015. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Van egy látványos hiányosságod arányok, anatómia terèn. Sokat kène scatchelni esetleg ráfeküdni a lineartra egy ideig. Amúgy jók, bárha ebből akarsz megèlni az durva, ismerek művèszeket akik csak szórakozásból 12 órákat rajzolnak.
2015. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Utolsó: sosem jártam rajzolni sehová, se szakkör, különóra, semmi... az iskolai rajzóra heti egyszer meg tudjuk, hogy mit ér. (mint halottnak a csók, kb...)

Tudom, hogy ebből nem lehet megélni, tehát ez - sajnos, vagy nem sajnos - hobbi marad.

2015. febr. 17. 13:51
 10/22 anonim ***** válasza:
Legalább pár puhább cerkát beszerezhetnél (vagy rotring hegyet, én is nagyon szeretem, hiába szidják sokan), hogy kicsit tónus gazdagabb legyen a dolog, aztán majd kibővíted az eszközpalettádat ha szükségét érzed (nekem a szén az örök kedvencem, nagyon szép festői dolgokat lehet belőle kihozni). Jók amúgy ezek a rajzok kezdőként, ennyi idősen.
2015. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!