Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tanuljak meg Graffitizni?

Hogy tanuljak meg Graffitizni?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje, már el szerettem volna kezdeni megtanulni graffitizni, de sosem tudtam, hol kezdjek neki. Elsősorban meg szeretnék tanulni füzetbe "rajzolni" és majd egyszer ha alakulnak a dolgok, kipróbálni valami legális helyen, de az még messze van. Rajzból sosem tudtam alkotni :D Faterom, nagyon jól tudott rajzolni, remélem én is örököltem valamit a tehetségéből, de sosem tanította (Suliban sem volt rajzórám)

Hogy kezdjek neki ? Miket csináljak füzetbe vagy azt hogy ?

Remélem tudtok segíteni



2015. máj. 17. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennek belülről kell jönnie.

Rajzolgass betűket, a nevedet, idézeteket, bármilyen szöveget, aztán majd kialakul.


Ha nem csak graffitizni szeretnél, akkor rajzolj csendéletet, tárgyakat, portrét, sokat sokat sokat, hogy fejlődj.

2015. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kezdheted úgy is, hogy megpróbálsz lemásolni egy rajzot/graffitit.
2015. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint minden más műfajban, sok gyakorlással és az egyéni ízlésed kialakításával.
2015. máj. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kezdj el aktívan figyelgetni cuccokat (pl: facebookon a Budapest Graffiti oldal), és egyre tájékozottabb leszel. Nézz filmeket (sick business, Royal damage, youtube on fenntvannak), és olvass utána a kultúrának a neten. Ajánlom, hogy papíron próbálkozz, és az első 3-4 évben ne igen mutogasd a cuccaid. Egy elismert firkász sem wild style al kezdte, légy alázatos, önkritikus, másokkal tisztelettudó, és kerüld az arcoskodást. Hajrá!!
2015. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!