Részegen rajzolni?

Figyelt kérdés
Régebben láttam egy fotósorozatot ahol egy fotós egy művészt hívott segítségül. A művész azt hiszem LSD-zett (vagy talán szívott) és minden órában lerajzolta magát és a drog hatására elég érdekes rajzok születtek. Én oda vagyok a művészetért (személy szerint nagyon tetszettek a rajzok amiket készített a művész) és arra vagyok kíváncsi, hogy ez alkohollal is működne? Akkor is érdekes képek születnének vajon vagy ugyanolyanok lennének mint egy józannak vagy esetleg bénábbak? :D

2015. jún. 15. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos sokkal rosszabb lenne a hatás. Az LSD, LSA, salvinorin-a és a többi enteogén kinyitja az ember kreativitását, az alkohol viszont nem.
2015. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pietrosol ***** válasza:
0%

Szia!


Egy ismerősöm távoli rokonának a szomszédja, aki holnapelőtt sajnos egy távolkeleti országban dúló afrikai járványban meghalt, állítólag halott egy festőröl, aki alkohollal és fűvel tuningolta magát alkotás előtt. Este hatkor lefestett egy úszkáló halcsoportot, majd miután hatszor festette át, reggelre megszületett a leggyönyörűbb kálváriajárás festménye.

2015. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alkohol inkább tudatszűkítő, mint tágító. És az is számít, hogy legyen szó bármilyen tudatállapotról, ha a művész uralja a szert és nem fordítva, akkor működhet (akár tudatszűkítő drognál is). A művészet alapjában véve kommunikáció, ha nem azt közlöd, amit szerettél volna, mert a pia/fű beszél belőled, akkor ott ette meg a fene.
2015. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy egy bizonyos szint után értékelhetű művek születnének.
2015. jún. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jún. 16. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!