Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Most akkor melyik az igazi...

Most akkor melyik az igazi művészet?

Figyelt kérdés

Régóta nem hagy nyugodni ez a kérdés.

1.Ha valaki készít egy művet és akkor abba bele lehet látni valamit, tehát hogy a festményen a háttérben azért van ott egy tárgy, mert az kifejez valamit.

Tehát valamilyen szinten tervezte a művet az alkotó.

2.Ha valaki csak úgy random módon készít valamit, mert az úgy jött neki és nem is kell benne logikát keresni, de valahogy mégis jó és jó ránézni, olvasni, hallgatni.



2015. aug. 8. 12:39
 1/5 anonim válasza:
100%

Szerintem a művészet az alkotó lelkének levetülése. Ezek alapján mindkét lehetőség, amit felvázoltál, művészet. Az már egy másik kérdés, hogy milyen színvonalú... :)


Remélem tudtam segíteni:)

2015. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek az előttem szólóval. Mindkettő lehet művészet, a színvonal meg úgyse ez alapján dől el:) Amúgy szerintem a kettő ötvözése a legjobb stratégia, mint alkotó.
2015. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Privátban írhatok nektek?

Lenne egy pár kérdésem még!

2015. aug. 8. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a művészet tudatos, és sosem öncélú. Máskülönben egy elefánt festményét is tekinthetnénk műalkotásnak...
2015. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz:) 2-es voltam
2015. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!