Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ez a rajz jól fog kinézni...

Ez a rajz jól fog kinézni falon ilyen megvalósításban?

Figyelt kérdés
Van egy A1-es rajz, 4 fekete figura rajta. Ezt a 4 figurát megcsinálom úgy, hogy fekete lapot ragasztok rájuk, háttérnek pedig olyan 60 fokonként elosztva középről, vagy lilának két árnyalatát, vagy citrom-narancs kombinációval ragasztok lapokat háttérnek. Erre húzatok egy műanyag laminált lapszerűséget, és ezt rakom fel a falra. Ez a ragasztós megoldás jónak hangzik művész szemmel? Nekem semmi közöm a művészethez igazából. :)

2015. aug. 9. 20:05
 1/5 anonim válasza:

Manapság már egy piros kocka is művészet... :D

De am. nekem tetszik.

Viszont szerintem ne lamináldd* le (tudom, hogy úgy strapabíróbb), de lehet, hogy úgy fog rásütni a fény hogy az egészből semmi nem látszik (ami eléggé rontja a kép élvezhetőségét) plusz szerintem csúnya az a kis idegesítő átlátszó szegély. :/ Inkább lakkal fújd le.


*Így kell ezt a szót leírni?? Asszem nem, de értsd jól, na!

2015. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

lakkal lefújva is annyira bírja majd?


amúgy sztem lamináld a helyes, de fogalmam sincs. :D két d-vel hülyébben néz ki. :D

2015. aug. 9. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek fújja le lakkal a ragasztást?:D Alapjáraton színes lappal dolgoznál, nem? Mert akkor semmi értelme a lefújásnak. Laminálást akkor ajánlanám, ha nagyon vékony az egész és semmi tartása nincs, de amúgy nekem se tetszene a csillogása. Amúgy csináld azt ami tetszik, nem kell, hogy "művészi" legyen:)
2015. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

laminálást úgy mondták nekem, h a szélein is lesz egy keret neki, mint a lakcímigazoló lapon és nem baj, ha vastagabb.


a fejemben jól néz ki az egész dolog, de kíváncsi vagyok, h milyen lesz igazából. :)

2015. aug. 10. 01:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Csináld akkor úgy:D A lakkozást még mindig nem értem hogy segítene:D
2015. aug. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!