Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit érdemes ilyen helyzetben...

Mit érdemes ilyen helyzetben csinálnom?

Figyelt kérdés
Nem rég lettem gimis, és ének-zene tagozatra mentem. Ott sok más óra mellett van hangképzés is, amikor két fős "csoportokban" bemegyünk a tanárral a terembe, és ott foglalkozik velünk. A tanár szerint rosszul képzem az "i" hangot, én mondtam neki hogy szerintem semmi rossz nincs benne, én legalábbis nem vettem észre, logopédushoz se kellet járnom soha, mindig szépen helyesen beszéltem. Ez még úgy oké, ennyit meg tudok emészteni, max otthon gyakorlok a tükör előtt vagy valami. Igen csak itt a másik gond, hogy amikor a barátnőmmel voltunk az első ilyen foglalkozás szerűségen akkor bent volt a tanárral egy másik ember aki szerint én SZÁNDÉKOSAN képzem rosszul az "i" hangot, hogy velem a tanár többet foglalkozzon!! Ez...na én ezen kiakadtam(persze nem ott helyben, csak amikor haza mentem) Mit csináljak hogy A, ne higyjék hogy szándékosan a feltűnést keresve bénázok, B, helyesn képezzem az "i" betűt? (de mondom szerintem teljesen normálisan mondom az "i"-t)

#hang #iskola #ének #porszívó #képzés #jelentéktelennek tűnő probléma
2015. szept. 14. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A, Tojd le ki mit hisz. Mondd meg neki, hogy tiszta hülye, mégis hogy találhat ki ilyet.

B, Nem mondod normálisan. Van füle egy énektanárnak, tudja mit beszél. Örülj neki, hogy kiderült idejében.

2015. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Derítsd ki a valóságot. Menj el egy logopédushoz, másik énektanárhoz, stb. Kérd meg ennek megvizsgálásra és véleményre. Ekkor tudod összehasonlítani, mi mennyire felel meg a valóságnak, illetve érdemes-e foglalkozni vele.
2015. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!