Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki aki volt ilyen helyzetb...

Valaki aki volt ilyen helyzetben tudna segíteni! Érdemes belemenni az összeköltözésbe?

Figyelt kérdés

Mostani barátom előző házasságából van két fia(ikrek), a volt feleségével voltak bizonyos komolyabb problémák, amit most nem részleteznék.

1 éve vagyunk, az elmúlt időben gondolkoztunk az összeköltözésen. Arra való tekintettel, hogy neki van 2 gyereke(15 évesek) és a legkomolyabb kapcsolatom is csak 1,5 évig tartott, nem tudom, mit lehetne kihozni ha összejönnénk.

A fiaival nem jövünk ki túl jól, nem szívesen beszélnek velem annak ellenére sem, hogy normálisan viszonyulok hozzájuk. De barátom szerint odaköltözhetnék hozzá, várunk mondjuk fél évet, meglátjuk, mi lesz belőle és utána döntünk róla véglegesen. De félek még így sem fognak engem elfogadni.


2015. jún. 20. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Szereted ezt a férfit biztosan? Neked ez a jelenlegi távkapcsolat megfelelne több éven keresztül is? Vagy milyen terveid lennének az összeköltözésen kívül vele? Hogy képzelnéd el a jövőt? Bocs hogy én is kérdezek, de talán így jobban látni fogod a választ is.
2015. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem kéne neked ebbe belemenned.Nem vagy alkalmas 2 gyerek nevelésére, és amint olvasom a toleranciával is hadilábon állsz.
2015. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha a fiai nem fogadnak el nem biztos hogy menni fog így…


Mondjuk 1 év utan siman ossze lehet koltozni sztem. ;)


De a fiai nála laknaak? Beszelj veluk!

2015. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ajjjaj...legalább 10 év korkülönbségre tippelnék a pasid javára.
2015. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Azt szokták mondani hogy a puding próbája az evés...

Mit vársz két tinitől akinek elváltak a szüleik ? hogy a nyakadba boruljanak mikor meglátnak? felejtsd el...

amúgy sem őket akarod hanem az apjukat. Ha az én szüleim is elváltak volna én sem pacsiztam volna rögtön a mostoha anyámmal vagy apámmal .... ennek idő kell míg valami kialakul. Meg egyébként is most miről tud beszélgetni egy 15 éves egy "ismeretlen" felnőttel nincs közös téma...

2015. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Azért engem érdekelne, hogyha a fiúk 15 évesek akkor te mennyi idős vagy? és az apuka? Mert lehet a fiúknak az nem tetszik, hogy mondjuk te csak 18-19 éves vagy, szinte az ő korosztályuk..
2015. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Figyelj, kérdező, túlbonyolítod. Te lehetsz akármilyen kedves, a két srác szemében te csak a fater macája vagy, és akkor finoman fogalmazok, mert ők ketten nem ezt a szót használnák.

Na és? Nem szerethet mindenki mindenkit, sz*rjál az arcukra és csapkodjad szét gumitalpú papuccsal. Költözz, aztán majd kiderül, mi lesz.

2015. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En nem koltoznek ossze a gyerekrk miatt. Csak megkeseritik az eleted! Nem veluk jottel ossze, hanem a baratoddal. Ne hagyd magad dadusnak kihasznalNi. Mert ki fognak. Fogadd meg a tanacsom, ha nem fogadodmeg , majd eszedbe fogok jUtni. N
2015. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!