Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Írnátok kritikát a verseimről?

Írnátok kritikát a verseimről?

Figyelt kérdés

Májusban kezdtem aktívan írni, miután visszajelzések arra utaltak, hogy nem csinálom rosszul. Ezen a blogon vezetem őket:

[link]



2015. szept. 15. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz, nem rossz, de igazából nem is jó. Hány éves vagy, és mióta írogatsz? Most csak beleolvastam, mert szaladok el, de ha dobsz egy privátot a linkkel, akkor nem fogom elfelejteni, és ha érdekel, mondok részletesebb véleményt (9 éves korom óta írok verseket, többször jelent már meg művem amatőr válogatásokban).
2015. szept. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és fiú, május óta írok. Küldöm a privátot, köszönöm szépen:)
2015. szept. 16. 10:38
 3/4 osidori válasza:
Nekem nagyon tetszenek. Egyik-másik igazán elgondolkodtató és mély. Tavaly szeptember óta nagyon komolyan írok és elég sokat foglalkozok azzal, hogyan lehet jól/jót írni. Szerintem van benned valami. Semmiképpen ne hagyd abba!
2015. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon jól esett, nem gondoltam volna hogy kapok még választ. :D Engem érdekelnének az írásaid, nem küldenéd el?:)
2015. szept. 24. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!