Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik kiadó foglalkozik első...

Melyik kiadó foglalkozik első könyves szerzőkkel?

Figyelt kérdés
Hét éve foglalkozom írással, hobbi szinten, de szeretnék komolyabb szintre is eljutni ezen a téren. Már több könyvet is írtam, de néhány hónapja befejeztem egy rengeteg pozitívumot kapott fantazyt. A baj csak az, hogy még nem találtam a megjelentetésre kiadót, ami megfizethető áron adná ki a könyvet.

2015. szept. 19. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Először az igényt kell megteremteni a könyvedre. Arculatot kell építeni. Csak ez alapján lehet könyved. Régen ez nehéz dolog volt. Ma már itt az internet. Tehát a sorrendet kellene megérteni. Ezek a dolgok egymásra épülnek.

Egyébként neked mi a célod? Az, hogy olvassanak téged, vagy az, hogy elmondhasd magadról, hogy van könyved? Mert ha az előbbi, akkor előbb építsd fel magad az interneten. Ekkor majd a kiadók keresnek meg téged. De ha egy niemand akarsz lenni 5000 eladatlan k9nyvvel, akkor abban nem tudunk megakadályozni téged.

Amúgy van kiadótulajdonos ismerősöm, ha gondolod eljuttatom hozzá a "kéziratot" de garancia nincs semmire.

A kereslet-kínálat törvénye itt is működik. Egyelőre rád nincs kereslet. Teremtsd meg. Építsd fel magad. Az internetnél jobb hely nincs erre.

2015. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom, hogy döntesz, de ha jó az írásod, én szívesen készítenék illusztrációkat hozzá, és akkor összeállhatnánk és szerezhetnénk közösen némi népszerűséget^^ Csak mert én meg annak örülnék, ha tudnám, kezdő illusztrátorokat hol keresnek:)
2015. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Engem érdekelne a dolog, mert én is írok. Milyen illusztrációkat készítesz, és neked meg van ismerősöd?
2015. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!