Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Első könyves író hova küldje...

Első könyves író hova küldje kéziratát? (ifjúsági kategória) bővebben lent

Figyelt kérdés
Nemsoká befejezem második regényem, és szeretném kiadatni - a kiadókkal viszont bajban vagyok. Nem tudom, hova lenne érdemes elküldeni a kéziratomat, illetve az is fontos lenne, hogy ne egy fél év múlva reagáljanak rá. (Már ha reagálnak.) Kisebb kiadók is tökéletesen megfelelnének. Nagyon megköszönném, ha írnátok néhány kiadót, akik fogadnak írásokat (kezdőktől!), illetve viszonylag hamar visszajeleznek, ha elfogadnák a regényem. (A szóban forgó regény jelenleg 270.000 karakternél jár, de még ez lesz szerintem kb. 350.000 is.)

2015. júl. 1. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Oldalban érdekelne, hogy milyen hosszú.
2015. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel olyan betűméretben írom, amennyi lenne könyvben (egy oldalon 23 sor), így kb. 200 oldal, de nem tudom pontosan. Mindenesetre kétszáz fölött jár.
2015. júl. 1. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ad librum.
2017. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!