Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rajzaimról vélemény? Kezdő...

Rajzaimról vélemény? Kezdő vagy haladó szintűek? Képpel.

Figyelt kérdés

19 éves vagyok utoljára már vagy 4 éve rajzoltam. Mostanában kezdtem el újra, rajzolni soha nem jártam rajz iskolába vagy bármiféle evvel kapcsolatos oktatásra.


1.

[link]


2.

[link]


3.

Ez egy önarckép 2 ilyen portré jelegű rajzom.


[link]



4.

Kedvencem:)


[link]


1.3.4 nem saját ötlet, de vannak saját rajzaim is.:)



2015. nov. 14. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha már művészetek kategóriában tetted fel a kérdést...


Művészeti mondanivaló nincs a képeidben elrejtve, sőt feltehetőleg nem is fejből rajzoltál.


Akkor a B változat azt nézni, hogy mennyire valósághű. Van tehetséged, de láttam már sokkal precízebbeket meg jobbakat is.

2015. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Igen nagyon sokat kell fejlődnöm. Ezeket csak néztem és úgy rajzoltam le. Fejből rajzolt, jelenleg egy van portré jelegű, van még mit javítani rajta.:) Fejből rajzolásnál, az arányóságokkal kicsit baj van. A rajzok sem színesek, nem szeretek színezni sőt, nem is tudok. Egyetlen egyszer volt, egy krétával készült rajz. Naplemente pár fával, de ez is akkor készült mikkor még suliztam, rajz tanár segítségével. Számomra valami nagyon durva rajz volt, egyedül viszont azóta sem sikerült hasonlót alkotnom:)
2015. nov. 14. 19:17
 3/11 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló a módszer elsajátítása után jön ki az egyéni irányzat , az alkotók is elkezdik az alapjaitól és fejlesztik a technikákat .Fantáziát eltorzított eseményt is lehet grafikával kifejezni . Van tehetséged , kezdőt rég elhagytad a haladóba bőven benne vagy .
2015. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 piriiiii ***** válasza:

A haladóban? Ne haragudj, de a második képen nem is nagyon értelmezhető, hogy mi van...

Akármilyen szinten is vagy, ha szeretnél ezzel foglalkozni, hát foglalkozz, ha naponta rajzolsz, biztosan fogsz fejlődni. :) Ajánlom Barcsay könyvét.

2015. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. A második képen lévőnél nagyon rossz a minőség. Szerintem sem a legjobb kb mintha, a kis öcsém csinálta volna.:) Mint írtam a színes rajzokkal nem nagyon foglalkoztam, ez meg is látszik(fekete is szín.:) ). Mellesleg a 2. képen lévő nem rajz, csak egy firka ami sok időt vett igénybe, az a feketével való kitöltés.
2015. nov. 14. 19:41
 6/11 A kérdező kommentje:
De ha annyira kíváncsi vagy.:) A második képnél egy ilyen kis dinó szerüség van. Azok a fekete szellem szerűségek, pedig az ő árnyékai.
2015. nov. 14. 19:43
 7/11 anonim ***** válasza:
A 2. rajzon egy kis Pokémon van, de nem jut eszembe a neve.
2015. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát... van hová fejlődni...
2015. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első nagyon szép, beleszerettem :D
2015. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Abszolút kezdő. A portrénál ez szinte ordít. Ha komolyabban akarsz ezzel foglalkozni akkor kemény, de ugyanakkor módfelett élvezetes melónak nézel elébe. Sok sikert az útra :D Irány egy rajziskola (pl Budai Rajziskolának van délutáni szabadiskolás képzése, havi bérletes, gondolom még sok helyen van hasonló). Jaa és szerezz be pár könyvet a témában, pl Figure Drawing Without a Model, Ron Tinertől. Valamint, ha lehet, próbáld elfelejteni a képről rajzolást.
2015. nov. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!