Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Most tenor vagyok? Es miert...

Most tenor vagyok? Es miert nem tudok otthon enekelni?

Figyelt kérdés
Helló, 2 problemam van. 16 eves lany vagyok. Megprobaltam megallapitani a hangterjedelmem. Fogtam egy szintetizatort es megkerestem a legmelyebb es legmagasabb hangot, amit kitudtam enekelni. C3-B4 lett. Pont ezt valahol a tenor hangterjedelmenek irtak. Mondjuk, ez a teszt alapbol rossz. Hideget ittam elotte.... Es van masik is, amit nem lehet jo az eredmeny:ha otthon probalok enekelni, akkor nem megy. Szeretek enekelni, regen korista voltam es amikor enekoran kell, akkor tokre jol megy a rekeszizommal valo enekles is, a tok magas hangok is kijonnek. Akkor tok profin megy, de ha otthon probalom, akar ugy, hogy egyedul vagyok nem megy. Kaparni kezd a torkom, teljesen elgyengul a hangom, akaratlan is suttogni kezdek. Ezt nem akkor tortenik, amikor valaki lampalazas? Pedig a korus miatti fellepesek miatt megszoktam a kozonseget. Miert van ez?
2016. jan. 17. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor inkább mezzoszoprán a hangterjedelmed. Otthon feltehetően a kis szoba akusztikai tulajdonságai miatt érzed úgy, hogy halkabbra kell venni.
2016. jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami, mert a padlason lakom es hiaba a legnagyobb alapteruletu szoba a ket fontosabb fal szornyen ferde. Szoval igy kicsinek tunik. Hogy lehetne ezt kikuszobolni? Menjek at egy masik szobaba?
2016. jan. 17. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!