Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Létezik egy blog, és a benne...

Létezik egy blog, és a benne szereplő írásokról szeretnék véleményt vagy kritikát. Milyennek találod? Remélem számíthatok rád, és megnézed!

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 11. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elég volt annyit olvasni, hogy a "vámpír csókja".. Innentől már nem is érdekel.
2016. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az egy vers bevezetője, ami nem vámpírokról szól. Egyébként motivációs interjúk vannak a blogban és könyv részletek. Elég nagy baj, hogy egy szó láttán már nem olvastad tovább, ezt hívják általánosítsnak, mert a blognak nincs köze a vámpírokhoz.
2016. febr. 11. 18:16
 3/15 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Rendben tovább olvastam. Nem olvastam végig, csak bele-bele olvasgattam. Az egyik nyálasabb mint a másik..Már már unalmasan nyálas.

Amit el is olvastam az a fotós riport története. A többi nagy nulla..

2016. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszöni a blog írója, hogy írtál kritikát, és , hogy egy nagy nullának tartod. Akkor ezek szerint a blog írója nem tud írni igaz?Bár a véleményed megfogalmazhattad volna másképpen is. Mert én azokat a verseket, azért nem nevezném nullának.
2016. febr. 11. 19:45
 5/15 anonim ***** válasza:

De, pedig nyálas nullák. A blog designja pedig egy nagy káosz.

Amúgy miért játszod el, hogy nem sajátod, hanem hogy te kiírtad valaki blogjád, akinek átadod a véleményeket, aki neked mondja a válaszát, amit te ide írsz?

2016. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miert olyan hihetetlen, mert ő nem akarja. Jó, köszönöm a kritikát, de nem többet. A kötekedés már nem tartozik a kritika fogalma alá.
2016. febr. 11. 21:04
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezt másképp megfogalmazni. Durva sem voltam, hiszen csak leírtam őszintén, hogy nagyon nyálas, semmi az egész. Ezen nincs mit megsértődni. Hidd el, ez csöpög annyira giccses, nyálas.. Nem kell titkolnod, hogy te írtad, mert egyértelmű. Más a sértődöttséged miatt is.
2016. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mint mondtam köszönöm az őszinteséged, és egyébként melyiket találtad nyálasnak?
2016. febr. 11. 21:08
 9/15 A kérdező kommentje:
és miért, indokold meg mi volt a hiba benne, ha lehet.
2016. febr. 11. 21:08
 10/15 anonim ***** válasza:

Hááát . Tényleg nem valami olvasmányos. Cselekménye nincs, és túlságosan ki akarod fejezni a szerelem érzését. Ez teszi "nyálassá".

Tele van ilyen blogokkal a világ. Nagyon eredetinek kell lenni ebben a témában, hogy ne legyen giccses.

Ez ugye nem sértő? :-)

2016. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!