Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen oldalt ajánlotok...

Milyen oldalt ajánlotok könyvíráshoz? (Ha nem érted a kérdést, magyarázat lejjebb)

Figyelt kérdés

Tudom, így a kérdés első olvasásra eléggé furán hangzik, de megpróbálom elmagyarázni :).

Jóval régebben a barátnőm felajánlotta, hogy írjunk egy könyvet.Ő adta az ötleteket magához

a történethez, én pedig puhítottam rajta, és szépen megfogalmaztam.Sokáig tartott,

de sikerült egy egész jó könyvet írnunk.Elolvastattuk jópár baráttal,családtaggal,

és megkértük, hogy ha hibát találnak benne, azt javítsák.(Ez mellékes, de szerintük sem lett rossz,

egy első könyvhöz képest :3)

Már megvagyunk minden javítással, viszont a kiadást elhamarkodottnak tartjuk, ezért

szeretnénk egy oldalra kiírni a "részeket"(fejezeteket), hogy ott is véleményt keressünk.

Ehhez milyen oldalakat ajánlotok? :)

Légyszi, komoly válaszokat várok! :)



2016. jún. 29. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
karcolat.hu
2016. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
51%

wattpad


(nemzetközi történetes oldal, sok magyar történet is van rajta és a történetek műfaj szerint szét vannak bontva így könnyebb megtalálni a célközönségnek, a történethez lehet borítót és rövid leírást adni és lehet fejezetenként közzétenni és minden fejezethez lehet írni véleményt)

2016. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Háááát a wattpad...jó oldal, egyszerű használni, nagyon jól ki van találva, de amiket sokszor ott találni az valami borzalom és a durva, hogy még olvassák is őket!

Tegyétek fel oda nyugodtan, de attól, hogy sokan csillagozzták be, meg látták még ne szálljatok el. (Ezt most nem azért mondom, mert azt hiszem, hogy rossz a könyvetek, csak a wattpados felhasználók egy része, mintha csak azért olvasna, hogy elmondhassa magáról, hogy tud olvasni)


A Merengővel is próbálkozzatok meg, bár ha jól tudom az csak fanfictionöket fogad el, de sokkal igényesebb.

2016. jún. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!