Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményed a rajzaimról?

Mi a véleményed a rajzaimról?

Figyelt kérdés

[link]


14/F



2016. júl. 18. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jópofák .
2016. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ájláwjú válasza:
Nekem nagyon tetszenek! :) 17/l
2016. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szépek:) És tudod mi tetszik nagyon? Hogy nem másolsz mindenféle épp divatos képeket meg témákat, hanem nagyon ötletes vagy és egyedi. A színhasználat is nagyon jó, meg úgy összességében az egész. Persze lehet még fejlődni az emberrajzolásban főleg, de 14 évesen baromi jó, még fogsz és akkor még királyabb leszel mint most:) A rajztudást könnyebben lehet fejleszteni mint a kreativitást ami neked nagyon megy. Ja és nem azt mondom hogy rajzilag nem jó, mert de, főleg ha azt is nézzük hogy mennyi idős vagy:)
2016. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Te csináltál ilyen II. világháborús videót is ugye? Azt is nagyon bírtam, ez is tetszik. Az embereket még tényleg gyakorolni kell, de nekem a környezetek borzasztóan tetszenek! Rettentő kreatív.

Tanulsz egyébként rajzolni?

2016. júl. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A hármas a számból vette ki a szót. :)
2016. júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Kisfiam, te állandóan felteszed ezt a kérdést?

Igen, jók, ügyes vagy, láttuk a többi videót is. De mit vársz?

Az meg különösen tetszik, hogy Michael Jacksont raktál a videóba :)

2016. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, őszinte leszek. Nem rosszak a rajzaid, de azert hanyatt esni sem kell... az elso ketto, meg a telefonfulkes tetszett, a tobbi nem igazan, kicsit osszecsapottak. En is 14 eves vagyok, lany es azt hiszem csinaltam ennel jobbakat, de a korosztalyunk tobbsege is.. nem undoritoak, nem felismerhetetlenek, az en rajztanarom ilyesmikrr kb negyest ad. Gyakorolj sokat, es szanj egy rajzra tobb idot!
2016. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt a 7-es-nek és a rajztanárának küldeném: [link]
2016. júl. 19. 18:37
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

6 os vagyok.

Ezt jól megmondtad neki! :)) kíváncsi vagyok a 7es rajzaira...

2016. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem rtelek,, nem voltam bunko, nem szoltam egy rossz szot se.. komolyan be kell hisztizni hogyha nem csak dicserettel vagy elhalmozva? Tok normalis hangnemben irtam.. minek irsz ki ilyen kerdest hogyha nem viseled el a kritikat? Az embereidnek kb nincs arca.. szerinted ez mi hogyha nem kidolgozatlan? Nem akartalak megbantani, ugy erzem h nem is irtam olyat ami serto lenne. Nem vagy mar ovodas, fogadd el h nem lehet mindenki elfogult veled
2016. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!