Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek is a fantazy az...

Szerintetek is a fantazy az egyik legkelendőbb stílusú könyv? Ti mennyire olvastok fantazy-kat?

Figyelt kérdés
És, ha olvastok, milyen témakörűeket?

2016. okt. 23. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg a young adult romantikus disztópiák és ugyancsak young adult romantikus "horror"-ok élik világukat.

Egyébként olvasok fantasy-t. Milyen témakörben? Hát fantasy-ban.

2016. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ami konyu nyelvezetu


de pl. ha kell valami ami egesz tetszik es azert kicsit komolyabb mint a puszta szorakoztato fantasy k akkor Salvatore : Sotet Elf

a legelso resztol ha jol emlekszem 4 resz utan (bar lehet sokkal tobb kotet) zarodik le az "eloelete"

tobbit eddig meg nem olvastam

van ami lehetne jobb is velemenyem szerint de ezzelnegyut is jo

2016. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Kedves első válaszoló a fantazy egy műfaj, stílus, nem téma. A témát úgy értettem, hogy mi az a fő gondolatkör, ami köré épül: háború, szerelem, varázslat, stb...

2016. okt. 23. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát a fantasy könyvekben általában benne van mindhárom, háború, szerelem és varázslat is. Legalábbis én nagyon kevés olyan fantasyt olvastam, amelyikből ezek közül bármelyik is hiányzott volna.

Sőt, így utánagondolva talán egyet sem, egyre sem emlékszem.

2016. okt. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!