Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lett a regény részletem...

Milyen lett a regény részletem megéri folytatni?

Figyelt kérdés

Éltemés Meghaltam


Az Élet egy nagy Hasmenés ! Könnyen kilehet száradni ha sokat ülsz a wcén és közben nem iszol egy cseppnyi kortyos vizet sem ! És lásd elrepül az idő és felszáll a gólya a fészkére de te nem vagy ott csak ülsz és nézel ki a fejedből ! Ülsz a WC-én és megy a hasmenés az Életmenés ! De mit lehet csinálni ? A Wc-ét nem lehet elhagyni mert ha meg is próbálod rögtön szaladni kell vissza mert a Hasmenésnek utat kell engedni ! Az a legboldogabb aki szaros gatyával is képes élni ! De ki képes erre ? Létezik egyáltalán ilyen ember ?

Ötéves voltam mikor apám megtanított fát vágni körömcsipesszel , a legnagyobb mamutfenyőket vágtuk ki a körömcsipesznek azzal a részével amivel a piszkot szoktuk kikaparni a körmünk alól . Nem volt pénzük wc papírra se így sokszor levelekkel tisztítottuk meg a seggünket . 6 éves voltam amikor apám repülni tanított meg ! Fogott két széket baltával kettéhasította őket és már repültünk is ! Csak ennyi kellett két széket baltával szétcsapott és fönt voltunk az égben ! Kinőtt a szárnyam én voltam a holló ! Ő meg valami fecskeként repült aztán azt mondta hogyha akarom akkor leszarhatunk mindenkit , nem kell a wcén ülnünk folyton a hasmenés miatt aggódni itt fönt szabadon szarhatunk ! Apám tehát megtanított az életre ! 7 évesen már krumplit pucoltam konyhakéssel de apám azt mondta anyámnak hogy a ne tanítson engem ilyen hülyeségekre és inkább adott a kezembe egy Bibliát és azt mondta tépjek ki belőle egy lapot és sikáljam vele a krumplit ! Az ötlet bevált a krumpriról azonnal lejött a héjja és 1 perc alatt 10 kiló krumplit megpucoltam és közben 5 Bibliát fogyasztottam el . Anyám imádott főzni és megakart engem is tanítani és már elég jól tudtam tortát sütni mikor apám a falról lekaparta a vakolatot víz alá rakta egy kicsit megsózta és rám ordított hogy egyed meg hülye gyerek ! Nem eszek vakolatot mondtam neki mire ő megragadta a két kezemet és beletömte a számba a vakolatot ! Olyan finom volt mint még soha semmi más amit ettem 12 éves lehettem és elhatároztam hogy leszarom amit anyám tanított és vakolatból fogok én is ezután főzni ! Anyám elszomorodott és nemsokára el is vált apámtól hozzá ment egy milliárdoshoz . Engem is magával akart vinni de én apámmal akartam maradni és nem erőszakoskodott ! 18 évesen még nem volt egyetlen barátnőm sem apám azt mondta ha akarok barátnőt nyugodtan lehet csak előtte énekeltessek vele kurucnótákat mert ha képes kiénekelni 8 oktávot akkor képes lesz szaros gatyával is élni ! Nem értettem mit akar mondani de apámnak mindig igaza volt így mikor már tényleg szerelmet akartam az első lányt akit megláttam leszólítottam és mondtam neki hogy énekelje el a Tyukodi pajtást . A lány kiröhögött mire én sírva hazafutottam apámhoz . Apa nem volt otthon így vártam az órán ülve majd belefolytam a csappba vízzé váltam majd csöngettek . Anyám volt , azt mondta apám meghalt autóbalesete volt mától megint vele fogok élni ! Először nem akartam elhinni aztán elhittem és a főtéren a templomtoronyról letéptem a keresztet és a seggemről egy képet hagytam ott a helyén , a keresztből később tengeralatjárót csináltam ami pedig egy zsiráf nyakában kötött ki …


A mostohapámnak nem voltak gyerekei , anyám terhes volt tőle és én is teherbe estem . 3 hónap múlva mikor anyám még csak a másodikban járt megszületett a lányom ! Mindenki csodálkozott hogy egy férfiember gyereket szült de én tudtam hogy senki se látja Jolánkát mert Jolánka nem is létezett mert azt se tudom ki a fene az a Jolánka mert az én gyerekemet Patriknak hívták ! Miután megszületett az abortusz mellett döntöttem és egy két fogamzásgátló tabletta után el is vetéltem !


Az első karácsonyomat amit mostohaapáméknál töltöttem sosem fogom elfelejteni ! Mostohaapám azt gondolta hogy engem érdekel az ő cége és az ő milliói és munkát ajánlott nekem . Anyám nagyon örült és én is mosolyt eröltettem az arcomra aztán pedig megfogtam az asztalterítőt és mint a bűvészek egy gyors mozdulattal lehúztam az asztalról és magam köré csavartam ! Anyám őrültnek tartott és Mostoha apám is de én a Kommonizmus kísértetévé váltam és aznap karácsonykor el is hagytam azt a házat , anyámnak megmondtam hogy a férje egy igazi főnyeremény de én szabad Mózesként fogom kettészelni a tengert és nemfogok egész életemben a hasmenéstől félni !

Japánba vettem az utam és kétnappal ezelőtt meg is érkeztem


2016. nov. 28. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pocsék.
2016. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bővebben ?
2016. nov. 28. 20:30
 3/13 PresidentEvil ***** válasza:
100%

.

Ha annyi tehetséged lenne az íráshoz, ahány felkiáltójelet feleslegesen felhasználtál, érdemes lenne folytatnod, de ez így olvashatatlan.

2016. nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A második sorig bírtam elolvasni, undorító.
2016. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Az Élet egy nagy Hasmenés !"


Idáig jutottam, de tovább nem is érdekel. Nézzük a problémákat:

Ez a hasonlat undorító, ilyet normális ember nem ír le.

Egyetlen 5 szavad mondat, de ennek ellenére 3 hibát sikerült ejtened ebben az egyszerű mondatban: két szó nagybetűvel van, holott kicsivel kéne lenniük; és a mondatvégi írásjel előtt szóköz van, holott nem kéne lennie.

Azon persze el kéne gondolkodni, hogy miért felkiáltójel a mondatvégi írásjel. Azt sugallja, mintha valaki valami nagy életbölcsességre jutott volna - nos ha ennyi az életbölcsesség, hogy "az élet egy nagy hasmenés", akkor asszem nem lehet valami művelt ember, akitől mindössze egy ilyen hasonlat (pardon: metafora) futja.

Alpári, igénytelen az egész.

2016. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán először a helyesírás alapjait kellene elsajátítanod, de addigra valószínúleg eszedbe sem jutna ilyen eszement blődségeket írni.

Ez még ptovokációnak is erőltetett, nincs jobb dolgod, mint ilyenekre pazarolni az idődet?

2016. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

WC-én

WC-te

WC-ő

Ezt a fogalmazást inkább húzd le rajta!

2016. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat úgy érzem ha már ennyien ellene vagytok akkor nem is lehet olyan rossz ! Eddig úgy voltam vele nem adom be ezt házi dolgozatnak de kíváncsi vagyok a tanárom véleményére is !
2016. nov. 29. 19:47
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, az lesz a legokosabb.

Legalább nem kell neki wc-papírra pénzt költenie, ez a "regény" pont arra való.

Aztán sürgősen elküld egy pszichiáterhez.

2016. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nagyon tetszik. Érződik rajta a posztmodernitás, az elbeszélő sajátosan szétszórt, dekonstruktív narratívában írja különös sítlusú prózáját. Küldd el a teljes regényt, légyszi.
2016. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!