Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vannak Magyarországon olyanok...

Vannak Magyarországon olyanok akik kedvelik, szimpatizálnak Dido zenéjével?

Figyelt kérdés
Tehát gondolkodtam, hogy létrehozok egy facebook csoportot ahol lehet megosztani a véleményeket, videókat stb.. vagy saját covereket ha pl. valaki otthon énekelgeti a dalait. Fiú Lány teljesen mindegy a barátkozás és a közösség meg a zene ennek a lényege.

2017. jan. 12. 12:51
 1/2 anonim válasza:
Én szeretem Dido zenéjét, de nem vagyok egy közösségi ember. Úgy látom Dido sem az. Van ugyan profilja a Facebookon és társain, de 3 éve posztolt utoljára. Mindig nagyon hosszú szünetet tart két albuma között, és ezalatt semmilyen életjelet nem ad magáról. Így nem csoda, ha lemorzsolódnak a rajongói. Régebben volt egy jó magyar rajongói oldala, de bezárta a szerkesztő, mert olyan ritkán hallatott magáról Dido, hogy úgy gondolta, nincs értelme tovább folytatni. Nem tudom lenne-e értelme egy ilyen csoportnak.
2018. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hi! Azóta született egy insta poszt. Készül új album. Aktivizálni fogja magát.
2018. aug. 9. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!