Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek akkor én rosszabb...

Szerintetek akkor én rosszabb ember vagyok, ha szeretem az alábbi könyveket? Negatív színben tüntet fel engem?

Figyelt kérdés

Joyce Carol Oates- Nemi erőszak, Hunter S. Thompson- Hell's Angels, szintén tőle Félelem és reszketés Las Vegasban, Jack Kerouac- Úton, Allen Ginsberg versei, Sylvia Plath Üvegbúra, Virginia Woolf írónő művei. Lehetne még hosszan folytatni a sort. Bár ezek egymástól távol álló művek, mégis valami összakapcsol(hat)ja őket.

Azért tettem ki a kérdést, mert sokan néznek rám furcsán, azt mondják, mazochista vagyok. Még Burroughs drogokkal folytatott küzdelméről szóló könyvet is elolvastam. Ehhez képest antialkoholista vagyok, nem dohányzom, soha nem fogyasztottam semmilyen drogot.


2017. márc. 19. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rosszabb ember és negatív sem. De ha csak ilyen témájú műveket olvasol, akkor nagyon egysíkú az érdeklődési köröd. Ennek lehet valami oka. Olvass más témájú könyveket is.
2017. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudnék még mondani: Hermann Hesse, Norman Mailer, Anthony Burgess, Philip Roth, Esterházy Péter, John Osborne, Tennessee Williams, Arthur Miller, Edward Albee, Eugéne O'Neill.
2017. márc. 19. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek is jó könyvek, csak sokan nem ismerik és nem is szeretik az igazi irodalmat. Nem érdemes velük törődni.
2017. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Továbbra is egysíkú?
2017. márc. 19. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Így nem egysíkú. Igaz én az ellenkező véglet vagyok talán. Nagyon sokat olvasok. A könyvtáram 5.000 kötetes, szinte mindenféle témát megtalálok, a könnyűtől a komolyig. Mindig azt olvasom, amihez éppen hangulatom van.
2017. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Nagyon ritkán hallok 5000 kötetes könyvtárról. Meg szabad tudni, hány éves vagy?

2017. márc. 20. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!