Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kifogytam az ötletekből írás...

Kifogytam az ötletekből írás terén. Valaki megadná a kezdő lökést?

Figyelt kérdés
Szeretnék írni, csak nagyon nincs ötletem éppen. Rövid kis történetekhez, novellákhoz várom ötleteiteket, ha tudtok szolgálni egy nagy vonalakban felvázolt kerettörténettel megköszönném. Nagy segítség lenne. Dobjatok egy üzenetet privátba, ha úgy gondoljátok, érdemes vagyok a segítségetekre! Előre is köszönöm. :)

2017. ápr. 24. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Tipikus földönkívüli invázió egy kis csavarral. Az alienek becsukott szemmel is simán kiirtják az emberiséget, és néhány egyedet magukkal visznek kísérletezni, de egyvalamire nem számítottak. Természetanya ledönti őket a lábukról: állatok jönnek seregben, hogy megszabaduljanak a behatolóktól, a földönkívüliek felveszik az állásaikat a folyóparton, de nem számítottak rá, hogy a hatalmas lények képesek átgázolni a vizen. Rengő hájkupacok sokasága száguld feléjük 30 km/h sebességgel, az állkapcsuk pedig könnyedén kettébeharapja a sorra eleső katonákat, mert valahogy a szörnyetegek vastag bőre visszaveri a lézert, vagy legalábbis csak minimális sérülést okoz nekik.

Az a kevés túlélő, akinek sikerült elmenekülnie, visszamegy az anyahajóra, és egyenesen a cellákhoz veszi az irányt. Remegve kérdezik az emberi foglyokat, hogy mik voltak azok a szörnyetegek, és leírják nekik a kinézetüket.

Az egyik ember lassan elmosolyodik, a szemében pedig büszke fény villan. Csak annyit mond borzalmas, barbár nyelvén: "Víziló."

2017. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csicsky ***** válasza:
100%
Küldtem privátban egy összeállítást. Ezt kezdő íróknak szoktam küldeni, hogy könnyebben boldoguljanak az írással (linkek, tanácsok, ajánlott szakirodalom, stb.).
2017. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy óriási dinoszaurusz megjelenik a Dunában , mindenki csak néz nézi de senki se érti mit keres ott . Lélegzik ,pislog és néha forgatja a fejét de nem mozdul semerre . Tankokkal , vadászrepülőgépekkel fogják körül az óriási dinoszauruszt de az nem zavartatja magát , nyugodt marad és csak áll és áll a Dunában .


Megjelenik aztán egy költő , fiatal és verseihez keres ihletet , nem tud miről írni még egy verse se született de mindenhol költőként mutatkozik be aztán ő is felkeresi a Dinoszauruszt és elkezdi nézni nézni és aztán leszakad a feje , és sorban az embereknek leszakad a feje akik a Dinoszauruszra néznek ... innen folytasd te !

2017. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A hollywoodi filmek 90%-a bibliai történeteken alapulnak.Azokat szokták átértelmezni a csillagokba,vagy a 21.századba.Kifogyhatatlan ötlettár,csak ismerni kell a Bibliát,és jó fantáziával áttenni azokat más közegbe.

Biztos siker!

2017. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nem kifogytál az ötletekből, hanem egy apró művészi hibán akadtál fel, amit könnyű kezelni.


Ha szeretnéd ezt a dolgot egyszer, s mindenkorra kezelni, szívesen megírom neked, hogyan lehetséges.


Üdv,

Jani

2017. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!