Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a különbség bőrindigó, és...

Mi a különbség bőrindigó, és a sima indigó között?

Figyelt kérdés
Sima indigóra rajzolnék, be fújom Dettol indigó olajjal a bőrt aztán sima indigón felvett mintát reá rakom a bőrre látszódni fog? Vagy le kopik a bőrröl a tetoválás készítése közben? Eddig bőrindigót használtam, de mivel elfogyott, az indigó, és már holnap jönnének hozzám tetoválni, és hiába rendeltem meg, nem jön ki máma, majd hétfőn. Azért gondolkoztam ezen. Nem akarom vissza mondani hétfőre. Vagy mindenképpen bőrindigót használjak?

2017. máj. 12. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A sima indigó csak átüt, papírra készült, ami meg felszívja. Emberi bőrön nem hinném, hogy nagyon megmaradna. Lehet, hogy látszik rajta, de az első törlés után lehet elmaszatolódik.

Gondolom ezért készítették el a bőrindigót.

Aztán lehet más összetétele is, ami nem szerencsés tetoválás mellé. Ezt nem tudom. Próbálj rákeresni, hogy melyik miből készült, de én a bőrindigót ajánlom.

2017. máj. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm​ a választ. Én is úgy gondolom hogy nem marad meg a bőrön az első törlés után. Át tettem későbbre a tetoválást, nem akartam kókány melót csinálni. Inkább megvárom amíg ki hozza a GLS futár. :)
2017. máj. 13. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!