Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ez az írás felkelti az érdeklő...

Ez az írás felkelti az érdeklődésedet, vagy túl hétköznapi?

Figyelt kérdés

Leginkább a fogalmazásmódra lennék kíváncsi, hogy megfog-e titeket, képes-e lekötni az olvasót, és sikerült-e éreztetni a feszültséget. Egy bevezető lenne a készülődő történetemhez, de elbizonytalanodtam...


,,The Generation - 10.789.612.103.

Gondoltál már arra, hogy mi lenne az emberiséggel a kíváncsiság nélkül? Talán még mindig egy bottal járnánk a sivár mezőket, és mindent felfalnánk, ami az utunkba kerül. Buták és életképtelenek lennénk, gondolatok és célok nélkül hagyatkoznánk az ösztöneinkre, semmiben sem különböznénk a vadállatoktól. És tudod... én szívesebben élnék egy ilyen világban. Azt kívánom, bárcsak örökre buták és érdektelenek maradtunk volna.


De az ember kíváncsi. S kíváncsiságából adódóan mindent elpusztít, ami az útjába állhat. Nem létezik józan ész, nincs önálló gondolat, nincsenek következetes tervek, nincs óvatosság, nincs megbánás. Ha tudtad volna, hogy alig száz éven belül a te találmányod fogja okozni a Föld pusztulását, abbahagytad volna a kutatásaidat? Ha tudod, hogy az egész világot megváltoztathatod... Érdekelt volna a jövő? 10.789.612.103: Te mit tennél, ha kaphatnál még egy esélyt az élettől? Ha a neved nem csak egy szám lenne? 10.789.612.103...


Jack


Ugye minden egyes tettedet megbántad? Ugye, hogy a kíváncsiságod a világegyetem legnagyobb átka, és megérdemled, mikor az emlékművedre köpök? Ha életben lennél is megpróbálnálak minden erőmmel kiiktatni. Addig kínoználak, amíg a talpamat csókolgatva esedeznél a könyörületért, majd egy önelégült mosollyal végeznéd veled. A saját kezeimmel tekerném ki a nyakad, s töretlenül néznék veled farkasszemet. A képedbe vigyorognék, látván, hogy a könnyeid a véreddel mosódnak össze, és megbánás nélkül vizelnék a hulládra.


Másodpercenként 716 ember születik. Ebből 73 éli meg a másnapot. Percenként 17891 ember hal meg a sugárzásban. 18.670.997.471 ember él a Földön ebben a pillanatban. Mégis ki foglalkozik azzal, ha elpatkolnak? Mégis kit érdekel, ha lemészárolják őket? Mit számít? KI A FENÉT ÉRDEKEL?


Jack


Remélem, hogy a túlvilágon visszakapsz mindent. Tiszta szívemből remélem, hogy az általad megérdemelt bánásmódban részesülsz, és minden pillanatban szenvedsz. Ki a franc gyászolna egy olyan szerencsétlent, mint te?


Azt kívánom, bár soha nem születtél volna meg, te anyaszomorító féreg. Gyáva vagy, gyáva és mihaszna. Legalább edd meg amit főztél, rohadt 10.789.612.103-as. A neved nem más, mint egy jelentéktelen szám, az emléked a legszégyenletesebb csalódás a világon, a lelked is csak hamu és mocsok!


Mondd, megérte? Boldog vagy?"



2017. jún. 3. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon megfogott. Tetszik. Remek! Így tovább! Hajrá! Drukkolok neked, hogy be tudd fejezni
2017. jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, ahogy írsz és amiről írsz. Nehéz olyan sztorikra bukkanni, amik mélyebb témákat is boncolgatnak, és ez olyan. Szerintem, abszolút leköti az olvasót.
2017. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TroianaBell válasza:
100%
Engem lekot, elgondolkoztat, ugyes vagy :)
2017. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi visszajelzéseket, nagy kő esett le a szívemről. :)
2017. jún. 8. 14:06
 5/6 anonim válasza:
100%
Egész jó. De szabad megkérdezni, hogy mennyi idős vagy? :)
2017. jún. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
15 leszek. :)
2017. jún. 9. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!