Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a rajzomról/fejl...

Mit gondoltok a rajzomról/fejlődésemről? KÉP

Figyelt kérdés

Sziasztok, kíváncsi vagyok a véleményetekre. Mit gondoltok a rajzomról/fejlődésemről. Csak őszintén!


20 éves vagyok. Nagyjából 2 éve foglalkozom komolyabban a rajzolással.


1.


Rajzversenyre készült munkám. Tudom h tele van hibákkal, és lehetne itt ott javítani/finomítani rajta. A haját kicsit elkapkodtam. 15 óra volt.


[link]


2.

Önképzésem eredménye.:


[link]



2017. jún. 13. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

2 -es képen van egy 2015-ös rajz meg 2017-es rajz.

Mindkettőt te rajzoltad?

Mert így nézve a kettőt hatalmas változás van. Ha te rajzoltad akkor gyönyörűen rajzolsz. Ne hagyd abba, gyakorolj, és még jobb leszel. Nagyon szép.

2017. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2015-ös nagyon bejön 😂😂
2017. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:) Igen én rajzoltam mind kettőt.
2017. jún. 13. 19:00
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz ezeket összehasonlítani, teljesen más stílus.

Lerajzolnád újból a 2015-ös képet, a mai stílusodban?

2017. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Ez valami vicc, mármint a 2015-ös rajz? Az óvodások is külömb rajzokat készítenek. 2 év alatt nem lehet ilyen nagy fejlődés. Szerintem te direkt rajzoltál bénán 2015-ben, és már akkor tudtál volna hasonlót mint most. Ez az összehasonlító kép olyan mint egy 1 hetes jobb agyféltekés rajztanfolyam előtt, és után készült volna:D

De amúgy nagyon jól rajzolsz, ügyes vagy!:)

2017. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Itt nem a stílus a lényeg.:D Nekem akkor sem volt stílusom és most sincs! Hogy miért? Mert nem szeretnék, ragaszkodni, leragadni valaminél. Mindig törekedem a komfortzónámból való kilépéshez. Mindig is hajtottak az új dolgok/teknikák.


Most ami, igazán megfogott engem az a vízfesték stílus. No meg a neo traditional.


Ezek igazak a médiumokra is. Mindig próbálkozom valami mással. Általában grafit, golyós toll amit használok. Most pl festeni szeretnék elkezdeni.:D


Ez pl golyós tollal készült.:


1.


[link]


2.

Ez pedig egy 15 perces firka. Golyós tollal/színes ceruzával.


[link]


3.

Szintén firka golyós tollal.:


[link]

2017. jún. 13. 19:25
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó!


De ha valamibe bele kell kötni mindenképp, az a lány felső ajka. Az alsó ajak nagyon jó viszont.

2017. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
Szóval 2 év alatt megtanultad lemásolni mások stílusát meg rajzait? Végülis az is egy képesség. :D
2017. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek :)
2017. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)


8.


Pontosan mint, egy rossz nyomtató.:P


Egyébként, általában fényképről rajzolok. Nem olyan egyszerű az hiába csak másolok.


Nem állok még azon a szinten, és nincs még elég tapasztalatom sem hogy fejből rajzoljak. Viszont, vannak egyszerűbb referencia nélküli munkáim.

2017. jún. 13. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!