Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a rajzomról/fejl...

Mit gondoltok a rajzomról/fejlődésemről? KÉP

Figyelt kérdés

Sziasztok, kíváncsi vagyok a véleményetekre. Mit gondoltok a rajzomról/fejlődésemről. Csak őszintén!


20 éves vagyok. Nagyjából 2 éve foglalkozom komolyabban a rajzolással.


1.


Rajzversenyre készült munkám. Tudom h tele van hibákkal, és lehetne itt ott javítani/finomítani rajta. A haját kicsit elkapkodtam. 15 óra volt.


[link]


2.

Önképzésem eredménye.:


[link]



2017. jún. 13. 18:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
abba ne hagyd!
2017. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A 2015-ös is jópofa! :D
2017. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
38%
Azta! A 2017-es lány portré olyan, mint egy fénykép! Zseniális! Én régebben tudtam rajzolni, de a kanyarban se voltam hozzád képest! Ezzel kell foglalkoznod!
2017. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Most már tudsz vonalakat húzni és jól másolni, de szerintem szakadj el a (fény)képektől, és rajzolj valami valódit. Majd abból kiderül, hogy mire vagy képes.
2017. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valakit érdekel, akkor itt van egy részletesebb fejlődésem...


[link]

2017. jún. 15. 18:20
 16/19 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy!
2017. jún. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
44%
13as, kérdező, a zseniálistól ez a rajz fényévekre van. Ez másolás, és annak sem kiemelkedő. Sajnálom, csak őszinte voltam.
2017. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

A képhost-tal az a baj, hogy egy idő utánnem lehet megnézni a rajzokat. Szóval nem tudom, milyenek a kérdéses rajzok, de mindenkinek, aki hozzászólt, a legtöbb gyerek (aki komolyan gondolja) másolással kezdi. Alapvetően a másolás nem baj, mert nagyon sokat lehet vele tanulni, de meg kell tanulni "élő" modell után is rajzolni, hogy az önjelölt művész tisztában legyen a térrel. Ki kell próbálni többféle eszközt, nem csak a grafitot, jó például a golyóstoll, amit se maszatolni, se radírozni nem lehet, így a rajzos kényszerül, hogy vonalkázással tónusozzon és kevésbé hibázzon.

A kérdezőnek, mivel nem láttam a képeket, így látatlanban nem is tudok mondani semmit, azt ajánlom, gyakorolj tükör előtt portrézni, nehezebb, mint fotóról, mert ugye mozogsz, és nem állsz/ülsz vissza ugyanúgy, mint előtte. És érdemes tutoriálokat nézni, a Youtube tele van velük.

Linkeled újra a képeket? Kíváncsi vagyok.

2017. dec. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem is kell fejből rajzolni. Modellrol is lehet
2019. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!