Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek meg tudnék tanulni...

Szerintetek meg tudnék tanulni fuvolán játszani otthon? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni fuvolán játszani. 8 évig jártam zeneiskolába 1 évig furulyáztam majd tenorkürtön folytattam ( most is játszok, zenekaros vagyok)

A válaszokat előre is köszönöm!

15/L



2017. júl. 14. 13:33
 1/2 Matefon2 válasza:

Szerintem igen, mivel ismerek olyat, aki megtanult gitáron, és olyat is, aki furulyán. Ha kitartó vagy és nem adod fel, esetleg ha vannak olyanok, akik vagy amik tudnak Neked segíteni, menni fog! (De sokszor tévedek, remélem, most nem)


2104/Időlord

2017. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megtanulni megtanulhatsz, csak attól függ, hogy jól, vagy rosszul. A fuvola az egyik legnehezebb hangszer, legalább az alapokhoz kellene egy tanár, mentor. Nem mindegy, hogy fogod a hangszert, milyen pózban van a szádnál, milyen pózban állsz, a torkod és arcod lazítani kell, de közben a szádnak feszesnek kell maradnia; a testedet két külön módon kell kezelned -deréktól lefelé mintha egy szikla lennél, felfelé pedig egy marionett bábu, aki laza. Levegőt a rekeszbe veszünk a szánkon stb...


Szóval a fuvola nem egy könnyű hangszer, sőt... Én nem ajánlom, hogy egyedül állj neki.


22L, aki 11. éve fuvolázik (végül nem zenei pályára mentem, de mai napig csinálom konzis szinten)

2017. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!