Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kezdő, szépirodalmat kedvelő,1...

Kezdő, szépirodalmat kedvelő,18 éves hogyan szerezhetne blogg-, vagy cikk írói alkalmi munkát?

Figyelt kérdés
Szeretnék pénzt keresni, de méginkább kipróbálni magam ezen a területen. Az irodalom tanár kedveli a beadandó írásaim :D. Tapasztalatlan vagyok ebben a temakörben.

2017. aug. 5. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Virtuálisan bekopog minden, könyvekkel/irodalommal foglalkozó bloghoz, és portfóliója bemutatása után ajánlja magát.


Ugyanezt megteszi minden, számára szimpatikus weboldallal is. Mint például könyvkiadók és egyéb, kulturális területen profitorientált cégek weboldala.


Közben újságírást tanul, és tanulmányozza a jó példákat, pl. a furdancsot. Ők például kimondottan sikeresek a saját weboldaluk kitalálásban, felfuttatásában stb.


Aztán ha jó sok helyen megjelent már a szépirodalmat kedvelő, most még 18 éves személy cikke, és jóóó sok tapasztalatot is szerzett, indít egy saját blogot.


Röviden ezt javasolnám, kedves Alex.

2017. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez elég motiválóra sikeredett! :D

Köszönöm!

2017. aug. 5. 23:39
 3/3 anonim ***** válasza:

egyes vagyok


Motiválónak is szántam.


Sok sikert! A kezdeti nehézségek nem szabad, h elvegyék a kedved.

2017. aug. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!