Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kérhetek véleményt a képeimről?

Kérhetek véleményt a képeimről?

Figyelt kérdés

Akár művész szemmel, akár laikusként, mit gondoltok a rajzaimról/festményeimről? A művészet az egyik legfontosabb dolog az életemben, szeretnék majd később ezzel foglalkozni, ezért az építő kritikáknak is örülök. :) Linkeltem kidolgozattabb képeket is és a vázlatfüzetemből is néhányat.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2017. szept. 8. 17:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
És a pszichiáter tudja már, hogy pontosan mi a bajod? Nyugi, csak vicceltem. A képek nagyon jók!
2017. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 követ62 ***** válasza:

Szia.

Az első és az ötödik nem igazán jön be nekem, de a többi klassz.

De én is csak laikus vagyok.

2017. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményeket!:) Az ötödik kép, amit emlegettetek, egyébként egy illusztráció egy animációs sorozathoz.
2017. szept. 8. 19:50
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszak, de az összes túl van rajzolva. Ha tényleg ezzel akarsz foglalkozni akkor tanuld meg hogyan kell letisztultan rajzolni.
2017. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem azok nem tetszenek, amikre ilyen hatalmas feliratokat írtál, meg nem tudom, miért takarod el őket egyéb tárgyakkal. A második képen lévő két képnek tetszik a stílusa.
2017. szept. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kritikákat!:) A feliratosak általában a vázlatfüzetemből vannak, ott nem törekszem a tökéletességre vagy a letisztultságra, csak kiadom, ami éppen bennem van és ez nagyon sokat segít, kicsit egyfajta napló is nekem, nemcsak rajzfüzet.

És igen, a stílusomhoz hozzátartozik, hogy kicsit túlcicomázom a dolgokat, ez korábban méginkább így volt. Szép lassan próbálom ezt mérsékelni, de nem szeretnék teljesen megszabadulni tőle.:)

2017. szept. 9. 08:06
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem irtad meg hogy hány éves vagy,és hogy mennyi tapasztalatod van ebben. Nos,én valamennyire értek hozzá,képzöt fejeztem. Tényleg jók a munkáid,csak nehányat már láttam más müvészeknél,gondolom onnan vetted az ihletet. Visznot a stílusod kivehetö belöle szóval érdemes lenne több saját ötletet megalkotni,mivel szerintem lenne hozzá tehetséged,jó illusztrátor lennél :)

(bocs a rossz ékezetekért,a barátom gépét még nem tanultam meg használni xD )

2017. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nagyon köszönöm a véleményt!:) 18 vagyok, de csak 1-2 éve foglalkozom a rajzolással rendszeresen/komolyabban. Megkérdezhetem, hogy melyik képre ismertél rá? Mert az elsőn kívül (amit egy modellről készült fotó alapján rajzoltam), a többi mind saját ötlet, amit itt-ott látok, tapasztalok, vagy éppen álmodok róla (a tájkép pl.). Nekem nagyon fontos az eredetiség és nem is szeretnék másokat másolni egyáltalán.:)
2017. szept. 9. 15:30
 19/24 anonim ***** válasza:

Nekem ez is tetszik:

[link]

2017. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Kib...szott jó!!! Ne foglalkozz másokkal nekem nagyon tetszik!!!
2017. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!