Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kérhetek véleményt a képeimről?

Kérhetek véleményt a képeimről?

Figyelt kérdés

Akár művész szemmel, akár laikusként, mit gondoltok a rajzaimról/festményeimről? A művészet az egyik legfontosabb dolog az életemben, szeretnék majd később ezzel foglalkozni, ezért az építő kritikáknak is örülök. :) Linkeltem kidolgozattabb képeket is és a vázlatfüzetemből is néhányat.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2017. szept. 8. 17:18
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
100%
Szia kedves rokonlélek!!!:) :) Már írtam is neked privit!!
2017. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek kifejezetten, tőlem távol áll ez a műfaj. Amit tudok mondani, hogy érdemes lenne rafekudnod a saját projektek készítésére, emellett pedig a technikai fejlodesre, mert néhol kicsit esetlenek a vonalaid. Az szépen látszik,hogy elindultal egy úton, alakulóban van egy jól felismerheto, sajátos stílus, ez nagyon jo dolog. Én elég jól rajzolok, festek, de a képeimben nincs ennyi egyediség, ezért irigykedem a hozzád hasonlokra :) nem tudom,mióta foglalkozol ezzel, innen még nagyon sokat lehet és kell is fejlődni. Mindenképp gyakorolja,otletelj, mert tehetséges vagy, érdemes erre időt és energiát forditanod.

Plusz: megkérdezném, hogy milyen eszközökkel dolgozol? Fotóról elég nehéz megállapítani,de ha jól gondolom a középkategóriában mozognak az eszközeid. Érdemes lenne 1-2 minőségibb eszközt beszerezni, ehhez tudok tanácsot adni. Sokat tud dobni a képeken.

2017. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
46%

Profi velemeny: jo uton haladsz! Minel tobbet gyakorolsz annal jobb leszel. En pl kofejezetten elvezem a firkas vazlat szeru tanulmanyokat.

Hatasos tud lenni egy rajz ha pl vazlatosan hagyod a nagykat de ket vagy egy ponton nagyon kidolgozod. Probald ki. Baromi izes lesz tole a latvany. ;) hajra!

2017. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
0%
Ez olyan GTA San Andreas minőség, főleg az első kép. Amúgy elég jók, de még van hová fejlődnöd.
2017. szept. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!