Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Akik sokat rajzolnak, mi a...

Akik sokat rajzolnak, mi a top3 eszköz, amit valaha probaltatok és a birtokotokban van?

Figyelt kérdés
Milyen márkákat reszesitetek előnyben?
2017. szept. 13. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Ceruza, papír, radír.
2017. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez igen:)
2017. szept. 13. 23:01
 3/17 anonim ***** válasza:
Derwent Procolour ceruzák, White Nights Aquarell és Touch marker filcek.
2017. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Én szénnel is szoktam dolgozni.
2017. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

1.toll ilyen, tussal

[link]

2.és töltőtoll is, tintával

3.és ilyen is, rotring csőtoll

[link]

+1: akvarell ecset

[link]

2017. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha csak rajz, akkor bryunzeel grafitok, toison d'or és rembrandt pasztellkréták és penac rb-085b golyóstoll. A nem préselt rajzszenet is imádom, de annak nincs márkája:D Meg a copic ciao markerek közül is odáig vagyok pár árnyalatért, de az már lehet részben festésnek is minősülhet:D Ha a festős lista is érdekel, leírom szívesen azt is.
2017. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Festős is jöhet,persze:)
2017. szept. 17. 01:10
 8/17 anonim ***** válasza:

Rotling, töltő ceruza, csőtoll a top 3, radírom megvan évek óta, de maximum a tollal átrajzolt kontúrok mellől radírozom a grafitot.

Többi: ívesvonalzók (több méretben - saját készítésűek haljékony müanyagból, így nem törik/repedezik meg), mappám egyik oldala rajztábla a másik oldala vékony müanyag így stabilabb is (asztalos rokonom készítette),

Wacom rajztábla, amit fél éve vettem, hogy tudjak érvényesülni bizonyos versenyeken (mmorpg rajz eventeken). Hiába írják oda a ceruza stb használatát, mindig előnybe részesítik a digitálisakat, ezt teszteltem is... 2 éven át neveztem csőtollas rajzokkal, a 3. évre utolsó napon ratyi MS Paint-tal firkáltam ratyi figurákat és 6. lett.-.-"


Nagyrészt a munkafelületem papír, gépen: ArtRage program, olykor bőr

Pl hennázáskor.


Szobrászat terén:

Hobbi szike, szivacs, öntőkeret.

Anyagok: Viasz, szilikon, műgyanta.

2017. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Nalam a top az egy puha (minimum) 2B-s ceruza. Monopol radir es egy jominosegu papir.

Ezen kivul kb 20 eve rajzolok komoly szinten, s azt tudom, hogy nem az eszkozon mulik a tudas es tehetseg. Aki jo, az a homokba is olyan rajzot produkal hogy elall a szavad ;)

2017. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, a helyedben én nem gúnyolódnék az első válaszolón, ugyanis, ha valaki igazán tud, akkornagyjábóltökmindegy, hogy milyen márkájú a ceruzája. ;)

Jól is néznénk ki, ha az érték, a tehetség, a képesség, vagy az esztétika az eszközökön múlna.


Üdv: csak egy kisképzős.

2017. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!