Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Akik sokat rajzolnak, mi a...

Akik sokat rajzolnak, mi a top3 eszköz, amit valaha probaltatok és a birtokotokban van?

Figyelt kérdés
Milyen márkákat reszesitetek előnyben?
2017. szept. 13. 15:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Oo, bocsi, előttem lévő, nem láttam, hogy ugyanezt írtad.
2017. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

En ezt elhiszem sőt tudom, de aki tagadja,hogy a minőségi eszköz sokat dob egy munka látszatán, az egész egyszerűen hazudik. Marhára nem mindegy ,hogy milyen festekkel festek marha jól, az eszközöknek vannak határai,néhány eszköznek elég szűkösek ráadásul. És nem is arra iranyult a kérdés, hogy jobbak lesznek-e a munkáim, ha carandacheval csinálom kohinoor színes helyett.

Ui.: A kiskepzo jó hely, de azert nem olyan nagy extra,hogy minden kérdésnél erre verjük a mellunket.

Üdv.

2017. szept. 19. 18:19
 13/17 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy a márkás, minőségi eszköz nem helyettesíti a tudást, de az is igaz, hogy szarból nem lehet olyan jó várat építeni mint téglából:D Azt hiszem ebben egyetérthetünk mindannyian:)

Egy MOME-s. (bocsi, nem bírtam kihagyni, ha már hozzáértést bizonygatunk és mellet verünk:D)

2017. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nincs itt gúnyolódás az 1-esen. Radírt én nem használok. Szeretem a jó eszközöket - bár igaz, hogy egy bottal homokba is lehet rajzolni. (5-ös vagyok)
2017. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#13, természetesen ez is igaz, az már más kérdés, hogy ki mekkora jelentőséget tulajdonít ennek. :)

Kérdező, ezek szerint kisképzős voltál.

Igen, arról is vannak különböző vélemények, van, akinek jobban bejön, van, akinek kevésbé. Látásmódtól is függ, és az sem mindegy, melyik szakról beszélünk.

Egyébként meg hiába nem extra, más jobb magyar művészeti gimnázium nem igen van. Bár az pont az előbb említettem, hogy ez részben relatív. Akkor mindegy, nem szóltam.


Én egyébkén szinte minden esetben a grafikából indulok ki, rossz (vagy nem) szokás, szóval ezért bocsi, a tanulmányrajzoknál tényleg többet számít az eszköz minősége/milyensége.

2017. szept. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Grafit és sima golyóstoll. (Átlagos golyóstoll amivel, pl az iskolába is írsz.) Itt mind1 a márka tapasztalataim szerint, egyformán jók. Színes ceruza már nem mind1... faber castell és társai a legjobbak.
2017. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 manly ***** válasza:
Grafit , toll, vékon. ec.et
2022. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!