Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha ilyen illusztrációkat...

Ha ilyen illusztrációkat rajzolok, lesz valaha esélyem mesekönyvekhez készíteni képeket?

Figyelt kérdés

Már rengeteg kiadónak írtam, de mindenhonnan az a válasz jött, hogy nekik megvannak a saját illusztrátoraik, vagy megtartják a külföldi könyvekhez készült rajzokat.

Eléggé el vagyok keseredve, minden álmom, hogy ezzel foglalkozhassak.

Azért utasítanak el, mert nem elég jók a képeim, csak ezt így nem akarják leírni? Vagy mert tényleg sehol nincs szükség rájuk?


[link]


[link]


[link]


Mit tehetnék, hogy ne utasítsanak vissza mindenhol?


2017. okt. 27. 14:17
1 2 3
 1/22 darlix válasza:
79%
nagyon tetszik ahogy rajzolsz😍
2017. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Mansour ***** válasza:
66%
Szerintem jók a rajzaid, én simán felvennélek illusztrátornak. De ez egy olyan kör, ahová nagyon nehéz bekerülni.
2017. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 TR75 ***** válasza:
83%

Tényleg jók a rajzok :-)

Szerintem online terjeszkedj (insta, blog, YT stb.), pályázatokra adj be képeket, keress kiállítási lehetőségeket, esetleg keress olyan írókat, akik még a pálya elején vannak, és tetszenek az írásaik. Csinálj hozzájuk illusztrációt. Vagy (ha szeretsz olvasni) egy blogban összekötheted az olvasmányélményeidet a rajzaiddal.

Tetszenek a képeid.

2017. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Ott a deviantart.com is.
2017. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Van valami végzettséged is? Mert anélkül még nehezebb
2017. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként tényleg jók a rajzok.
2017. okt. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon tehetséges vagy,így tovább!

Küldd be még pár kiadóhoz és szerencséd lesz.

Ha vigasztal,J.K. Rowling Harry Potterjét is elutasították vagy tizenakárhány alkalommal a kiadók és a végén úgy meggazdult belőle,hogy ha nem írna semmit,akkor is elélne,ha két kézzel szórna a pénzét.

2017. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ha ilyen jól rajzolsz, keress magad mellé egy szerzőt, és adjátok ki bátran saját kiadásban a könyveteket. Hm?

2017. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a témaválasztásod hibás. Egy mesekönyvhöz cukimuki állatok kellenek Disney stilusban. Amit te rajzolsz az inkább semi-relalisztikus, és értem én, hogy saját stílus meg minden, csak nem igazán az, amit mesekönyvekbe raknak. Magyarul ki kéne bővíten ia portfóliódat.
2017. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm szabadúszó illusztrátorként dolgozik. Ő is úgy kezdte, hogy a netre rakosgatta ki a rajzait, aztán valakinek megtetszett, ő felkérte, hogy rajzoljon az ő meséjéhez rajzokat. Így jelent meg nyomtatásban. Azóta néha rajzol magazinoknak meg könyveknek. Nyilván nem ebből él meg, mert ebből nem lehet, de hobbinak azért jó. Végzettség nem kell hozzá, csak rajzolni kell tudni. De hát őt is csak a szerencse hozta össze ezekkel a lehetőségekkel, szóval szerintem ez pont nem egy olyan szakma, amibe csak úgy saját kedvedre be lehet törni. Ha valakinek megtetszenek a rajzaid és felkérnek illusztrátornak, akkor szerencséd van, de ha nem, akkor hiába is erőlködsz, sorry. Szóval szerintem te is próbálkozz "hirdetni" magad, készíts online portfóliót. Postolj olyan art website-okra, fórumokra, stb. Hátha felfedez valaki.
2017. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!