Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy szabadság témájú rajzpályá...

Egy szabadság témájú rajzpályázatra rajzolhatom ezt?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy úgy csinálom meg, mint ha diafilm lenne. Az egész lapot betöltené, úgy rendezném el magát a keretét, hogy átlósan legyenek egy kicsit egymásra, szóval nem egymás alatt lennének, és nem is fedésben.

Magába, a képkockákba pedig mindenhova mást rajzolnék, pl. szálló madarat, vágtázó lovat, végtelen hosszú óceánt, fiatalokat, hippiket, indiánokat, rabszolgákat, táncosokat, utcagyerekeket...


Nem tudom, hogy ez így mennyire lenne elfogadott. Tegyük fel, hogy meg tudom valósítani a lehető legjobban, viszont nem tudom, hogy ez így nem lenne-e túlságosan zsúfolt. Tudjátok, néha a kevesebb több...


Ti mit gondoltol róla? A válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2017. nov. 8. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik az ötleted - talán a rabszolgákat kihagynám. Az óceánnál és a madárnál az éggel meg lehetne oldani, hogy ne legyen zsúfolt - az a kettő legyen nagyobb, teresebb levegősebb.
2017. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, de azért még várok több ember véleményére is.


Igen, itt csak felsoroltam párat ami eszembe jutott, nem mindegyiket fogom beletenni, illetve még biztos, hogy lesz, ami rajta lesz.

2017. nov. 8. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Rajzoljad,ha ráfér, meg ahhoz van kedved; biztosan értékelik a kreativitást. Meg ha benned így fogalmazódott meg, így álmodtad, meg, akkor az jó lesz úgy, valósítsd meg, szerintem csináld!;)
2017. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!